REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Reacher" nie przestaje kopać tyłków na Amazonie. Co jeszcze oglądają Polacy na Prime Video?

"Reacher" na czele listy najpopularniejszych tytułów w Polsce na Prime Video. Co jeszcze oglądaliśmy w tym tygodniu na platformie Amazona? Wciąż nie możemy nacieszyć się chociażby "Kołem czasu". Warto jednak zauważyć, że miejsce "Bez skrupułów Toma Clancy'ego" w zestawieniu zajął "Jack Ryan".

20.02.2022
10:02
reacher amazon top10 prime video seriale
REKLAMA

Jakie filmy i seriale oglądają Polacy na Prime Video? Lista najpopularniejszych tytułów w naszym kraju platformy Amazona drugi tydzień z rzędu została zdominowana przez "Reachera" i wciąż nie możemy oderwać się od "Koła czasu". Co jednak ciekawe, miejsce "Bez skrupułów Toma Clancy'ego" zajął "Jack Ryan". Ewidentnie więc zachwycając się adaptacją prozy Lee Childa, szukamy produkcji utrzymanych w podobnych klimatach.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych w Polsce na Amazon Prime Video

"Reacher" na szczycie najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce. Nie ma co prawda mocnych na adaptację prozy Lee Childa, ale w minionym tygodniu chętnie sięgaliśmy też po chociażby serial fantasy "Koło czasu". Najciekawszą nowością w zestawieniu okazuje się natomiast "Jack Ryan", bo ewidentnie jest to efekt miłości do produkcji od dwóch tygodni okupującej jego pierwsze miejsce.

Reacher

Reacher - Amazon Prime Video - zwiastun

Nie ma mocnych na "Reachera". Serial, z którego wylewa się testosteron podbił serca użytkowników Prime Video i nie chce ich opuścić. Już drugi tydzień z rzędu nie schodzi z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów w Polsce. Ziemia aż drży od nóg, którymi przebieramy w oczekiwaniu na kolejny, zapowiedziany już, sezon produkcji.

"Reachera" obejrzycie na Amazon Prime Video.

Nie samym "Reacherem" Prime Video stoi. Platforma Amazona oferuje mnóstwo filmów i seriali utrzymanych również w innych klimatach. Fani fantasy drugi tydzień z rzędu masowo oglądają zakończone jeszcze w minionym roku "Koło czasu". Produkcja w ostatnich dniach utrzymuje się na najniższym stopniu podium najpopularniejszych produkcji w Polsce.

"Koło czasu" obejrzycie na Amazon Prime Video.

Jack Ryan

Jack Ryan - Amazon Prime Video - zwiastun

Polacy tak pokochali "Reachera", że na Prime Video zaczęli szukać podobnych tytułów. W zeszłym tygodniu oglądali "Bez skrupułów Toma Clancy'ego", a w tym sięgnęli po inną adaptację prozy Toma Clancy'ego. "Jack Ryan" wszedł do topki najpopularniejszych filmów i seriali na platformie i utrzymuje na jej dziewiątym miejscu.

"Jacka Ryana" obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów Prime Video - co Polacy oglądali na platformie Amazona?

Promocja na Prime Video sprawiła, że więcej Polaków zainteresowało się platformą Amazona. Teraz konsekwentnie przeszukują jej bibliotekę w poszukiwaniu nowych ulubionych filmów i seriali. Zakochali się w "Reacherze", ale nie potrafią też odpuścić "Koła czasu". Poza tym na liście najpopularniejszych tytułów w serwisie pojawiają się też nowe produkcje. W tym tygodniu jest to "Jack Ryan". A jak będzie w przyszłym? Pożyjemy, zobaczymy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA