REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Zapnijcie pasy i odpalcie Amazona. Czeka was ostra jazda z usuwanymi filmami

Zapnijcie pasy, bo szykuje się ostra jazda bez trzymanki. Amazon Prime Video bezlitośnie usuwa kolejne filmy. W ciągu najbliższych dni z platformy znikną produkcje, które skutecznie podnoszą poziom adrenaliny. Dla użytkowników serwisu to już ostatnia szansa, aby zrobić sobie maraton "Szybkich i wściekłych", zobaczyć jak zaszaleć potrafi Nicolas Cage i zachwycić się kultową rolą Brendana Frasera w "Mumii".

24.01.2023
14:38
amazon prime video usuwane co oglądać
REKLAMA

24 filmy - tyle niedługo zniknie z Amazon Prime Video. Nie ma więc co zwlekać. Trzeba oglądać. Wśród usuwanych tytułów nie brakuje bowiem produkcji, które zapewnią wam porządną dawkę rozrywki na wieczór. W końcu czy po ciężkim dniu w szkole lub pracy może być coś lepszego niż odjechana zabawa z bohaterami "Szybkich i wściekłych"? Nie sądzę.

REKLAMA

Usuwane z Amazon Prime Video - co oglądać?

Jakby po siedmiu pierwszych częściach "Szybkich i wściekłych" mało wam było filmowej adrenaliny, to sięgnijcie też po inne tytuły, które Amazon Prime Video ma zamiar usunąć w najbliższym czasie. Nie chcecie chyba stracić okazji, aby utwierdzić się w przekonaniu, że Nicolas Cage wielkim aktorem jest i uronić nostalgicznej łezki oglądając klasykę kina przygodowego z Brendanem Fraserem.

Instynkt pierwotny

Jeden z najwybitniejszych aktorów Hollywood (Oscar za "Zostawić Las Vegas" nie wziął się znikąd!) nagle stał się królem b-klasowych akcyjniaków. Co poszło nie tak? No cóż, Nicolas Cage naraził się fiskusowi, przez co zaczął przyjmować każdą chałturę. Nieważne jednak jak złe byłyby filmy z jego udziałem, mają przewagę nad innymi produkcjami - Nicolasa Cage'a. Bo on zawsze błyszczy na ekranie. Przekonajcie się zresztą sami, oglądając "Instynkt pierwotny". Dzięki temu zrozumiecie, że renesans, który właśnie przeżywa jego kariera, jest w pełni zasłużony.

Film dostępny na Amazon Prime Video tylko do 28 stycznia.

Szybcy i wściekli

Szybcy i wściekli - Amazon Prime Video

Rozwalili łódź podwodną i polecieli nawet w kosmos. Oczywiście, wszystko odpicowanymi furkami. Seria "Szybcy i wściekli" z każdą kolejną częścią coraz śmielej przekracza granice absurdu. A przecież zaczęło się tak niewinnie. Od prostego filmu o nielegalnych wyścigach samochodowych. Dopiero w czwórce zaczęło się robić... hm, dziwnie. A potem było już tylko dziwniej. To aż niesamowite, jaką ewolucję przeszła ta telenowela o sile rodziny. Dzięki Amazon Prime Video możecie ją prześledzić, urządzając maraton pierwszych siedmiu odsłon. Ale śpieszcie się, bo czas macie tylko do 31 stycznia. Wrum!

Filmy dostępne na Amazon Prime Video tylko do 31 stycznia.

Tak się robi kino przygodowe. "Mumia" złotymi zgłoskami zapisała się w pamięci fanów gatunku. Tam jest wszystko. Akcja, horror, humor - prawdziwy rollercoaster atrakcji. W dodatku w jego pierwszym wagoniku siedzi Brendan Fraser. Aktor rozstał się na jakiś czas z Hollywood, ale teraz wraca ze zdwojoną mocą. Być może nawet pojawi się w nowej wersji filmu, która zmyje niesmak po remake'u z Tomem Cruise'em.

Film dostępny na Amazon Prime Video tylko do 31 stycznia.

Usuwane z Amazon Prime Video - pełna lista*

26 stycznia

- Uchodźca

27 stycznia

- Ostateczna rozgrywka

28 stycznia

- Instynkt pierwotny

30 stycznia

- To właśnie przyjaźń
- Shandaar
- Brudna gra

31 stycznia

- Szybcy i wściekli
- Za szybcy, za wściekli
- Szybcy i wściekli: Tokio Drift
- Szybko i wściekle
- Szybcy i wściekli 5
- Szybcy i wściekli 6
- Szybcy i wściekli 7
- 40-letni prawiczek
- Bękarty wojny
- Battleship: Bitwa o Ziemię
- Plan doskonały
- Safe House
- Niepamięć
- Mumia

2 lutego

- Jak rozbić bank

3 lutego

- Jak spadające gwiazdy

4 lutego

- Skubani

5 lutego

REKLAMA

- Podejrzenia

*Lista za Upflix.pl

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA