REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Amazon nie próżnuje. Serwuje użytkownikom Prime Video hit za hitem

Amazon Prime Video nie zawodzi. Jak już wypuszcza jakiś serial, to staje się on hitem. Przez większość minionego tygodnia na liście najpopularniejszych tytułów na platformie królowała więc "Platforma". Ale przecież tyle co w serwisie zawitał 2. sezon "Hunters", a subskrybenci usługi już od jakiegoś czasu zacierali sobie rączki na tę premierę.

16.01.2023
17:14
amazon prime video premiery co oglądać
REKLAMA

Amazon ma trzecią największą platformę VOD w Polsce. W rankingu najpopularniejszych serwisów streamingowych w naszym kraju za 2022 rok Prime Video uplasowało się bowiem tuż za niekwestionowanym królem, czyli Netfliksem i HBO Max. Jak to się stało? Prawdopodobnie przyczyną takiego stanu rzeczy jest niska cena subskrypcji. A do tego dochodzi przecież mnóstwo interesujących filmów i seriali, których biblioteka regularnie się powiększa.

Jak już zdążyliśmy ustalić, użytkownicy Amazon Prime Video uwielbiają premiery serwisu. Jak tylko pojawi się jakiś nowy film lub serial, praktycznie z miejsca trafia do topki najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. I nie chodzi tu tylko o superprodukcje na miarę "Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy". W poprzednim tygodniu zestawienie zdominowała bowiem "Platforma".

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze nowości

"Platforma" zadebiutowała na platformie Amazon Prime Video 6 stycznia i szybko wspięła się na szczyt listy najpopularniejszych tytułów w naszym kraju, przeganiając z niego "Jacka Ryana". Ten brytyjski serial opowiada mroczną historię załogi platformy wiertniczej, która zostaje odcięta od lądu i komunikacji. Poważny wypadek powoduje spadek wzajemnego zaufania wśród jej członków. Tak nakręca się paranoiczna spirala wydarzeń, a gęsta atmosfera wbija widza w fotel.

Platforma - Amazon Prime Video

Podczas gdy "Platforma" rozgaszczała się na pierwszym miejscu zestawienia najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video, gdzieś z tyłu listy zaczęło atakować "Hunters". Nie ma tutaj, co oszukiwać. Pierwszy sezon nie był zbyt udany, ale jednak coś w nim było takiego, że człowiek nawet czekał na kolejne odcinki. One właśnie nadeszły. Druga (i jak się okazało - ostatnia) odsłona serialu z Alem Pacino do usługi trafiła w miniony piątek.

Oglądając pierwsze odcinki "Hunters", polscy użytkownicy Amazon Prime Video ewidentnie przygotowywali się do premiery 2. sezonu. Czy jest lepszy od swojego poprzednika? No cóż, to już każdy musi sprawdzić samemu. Pewne jest, że subskrybenci oglądają go na potęgę. Co prawda na liście najpopularniejszych tytułów w naszym kraju nie wspiął się na sam szczyt, ale jest tuż za ponownie dominującym w zestawieniu "Jackiem Ryanem".

Hunters - Amazon Prime Video
REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze w Polsce w tym tygodniu:

 1. Jack Ryan
 2. Hunters
 3. Platforma
 4. Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
 5. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 6. Jeden gniewny człowiek
 7. Reacher
 8. Peryferal
 9. Fear the Walking Dead
 10. The Boys
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA