REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pojedynki na trójzęby, wybuchy i podwodny świat. Jest już finałowy zwiastun Aquamana

Już za nieco ponad miesiąc do kin wkroczy Aquaman, czyli nowy superbohaterski film ze stajni DC. Do sieci trafił finałowy zwiastun produkcji, któremu z pewnością nie będzie można odmówić widowiskowości.

19.11.2018
20:09
aquaman finałowy zwiastun jason momoa
REKLAMA
REKLAMA

Mieliśmy już okazję zobaczyć garść trailerów, w tym ponad 5-minutowy, zapowiadających film James Wana, więc prezentowany tu materiał, przynajmniej w części, jest już dobrze znany fanom filmowych adaptacji komiksów. Jednak tym razem jest to chyba najbardziej napakowany akcją zwiastun z dotychczasowych.

Nie zabrakło też humoru znanego z wcześniejszych materiałów promocyjnych, a przedstawiony na ekranie podwodny świat mieni się kolorami. W niczym to nie przypomina Ligi sprawiedliwości czy Wonder Woman. Zresztą zobaczcie sami:

Aquaman - finałowy zwiastun:

Solowy film o Aquamanie to częściowo opowieść o tym, że bohater jest dzieckiem dwóch światów, narodzonym po to, aby stać się królem Atlantydy, ale też historia jego poszukiwania trójzębu, który ma uratować podwodne miasto.

W tytułową postać wciela się znany m.in. z Gry o tron Jason Momoa, ale na ekranie zobaczymy także Amber Heard, Willema Dafoe i Patricka Wilsona. Reżyserią obrazu zajął się wspomniany James Wan, odpowiedzialny m.in. za dwie części Obecności czy też pierwszą Piłę.

Filmy DC w większości pozostawiały sporo do życzenia, ale Aquaman może być udanym filmem.

Tak przynajmniej można wnioskować po pierwszych reakcjach na film, które pojawiły się w sieci. Jak bądź nie są to niczym nie skrępowany peany na cześć Aquamana, to jednak ci, którzy już widzieli superbohaterskie widowisko są zgodni co do tego, że jest to udany obraz.

REKLAMA

Przypominamy, że Jason Momoa pojawił się już na wielkich ekranach jako tytułowy władca mórz i to dwukrotnie. Po raz pierwszy widzieliśmy go w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości z 2016 roku. Rok później Jason Momoa zaliczył występ w roli Aquamana w produkcji Liga sprawiedliwości, gdzie jego postać była jednym z członków tytułowej grupy superbohaterów.

Aquaman wkroczy na ekrany polskich kin 19 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA