REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Atypowy wróci z 3. sezonem. Jest zapowiedź serialu Netfliksa

Bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytykę serial Atypowy doczeka się trzeciego sezonu. Doniesienia zostały oficjalnie potwierdzone, a nawet udostępniono wideo z zapowiedzią kolejnych odcinków.

24.10.2018
21:21
atypowy sezon 3 netflix
REKLAMA
REKLAMA

Komediowa produkcja o autyzmie zostanie przedłużona o następne 10 około półgodzinnych epizodów. Serial z udziałem Keira Gilchrista jako 18-latka ze spektrum autystycznym, który szuka miłości i niezależności, powróci najprawdopodobniej w 2019 roku. Dokładna data nie została podana, ale wnioskując po tym, kiedy do serwisu trafił 2. sezon, nie powinniśmy czekać dłużej niż do początku września przyszłego roku.

Atypowy z 3. sezonem - zapowiedź:

Produkcja, za którą stoi Robia Rashid (Jak poznałem waszą matkę), spotkała się z pozytywnym odbiorem tego, w jaki sposób prezentuje problem autyzmu. W drugim sezonie seria przedstawiła pięć postaci granych przez aktorów z owym zaburzeniem, a to w celu bardziej rzeczywistego odzwierciedlenia problemu. W roli konsultanta na plan ściągnięta została też specjalistka, dr Michelle Dean, aby zapewnić dokładne przedstawienie zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Na ekranie w dalszym ciągu będziemy oglądać oczywiście Jennifer Jason Leigh i Michaela Rapaporta. Leigh wciąż pozostaje producentem, a Seth Gordon i Mary Rohlich producentami wykonawczymi.

Netflix robi porządek w swojej bibliotece.

REKLAMA

Serwis postanowił o nieprzedłużaniu takich produkcji, jak Iron Fist i Luke Cage. Niewykluczone, że podobny los spotka także inne oryginalne seriale Netfliksa. Tak też mogło być przecież z Atypowym, ale w tym przypadku byłby to błędny ruch ze strony streamingowego giganta.

Netflix posiada na tyle dużo własnych tytułów, że nie sposób uniknąć sytuacji, w której część z nich przestanie trzymać wysoki poziom. Doskonałym tego przykładem jest 2. seria Big Mouth, 2. sezon Ozark oraz Trzynaście powodów - również w 2. serii. Atypowy na szczęście nie wpisuje się w ten trend i oby tak zostało w nowych odcinkach. Czekamy na 2019 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA