REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Testosteron rządzi w nowym teaserze „Bad Boya” Patryka Vegi

Patryk Vega nie ustaje w promocji swojego najnowszego filmu. W sieci pojawił się właśnie teaser „Bad Boya” o jakże adekwatnym tytule „Testosteron rządzi!”.

13.02.2020
11:48
FOT. Aleksandra Mecwaldowska_Bad Boy
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnio Patryk Vega przepraszał za „Politykę”, którą, jak sam stwierdził, zrobił po to, by sięgnąć do portfeli widzów, a nie ich serc. Trzeba mu przyznać, że wyciągać pieniądze z kieszeni widzów to on akurat potrafi. W końcu wspomnianą produkcję w weekend otwarcia obejrzało niemal milion osób. Pomogła w tym z pewnością agresywna i prowokacyjna kampania reklamowa.

Patryk Vega lubi podgrzewać atmosferę wokół swoich filmów.

Nie inaczej jest z nadchodzącym „Bad Boyem”. Nie tak dawno zapraszał kobietę mafii Magdę Kralkę na premierę produkcji, a potem wulgarnym fragmentem promował rolę Małgorzaty Kożuchowskiej. Dzisiaj pojawił się nowy teaser reklamowany hasłem „Testosteron rządzi!”.

Jak można się spodziewać po takim tytule, w 15-sekundowym klipie czekają nas pełne przemocy ujęcia. Widzimy bójkę kibiców czy polskiego Leonardo DiCaprio wyzywającego kogoś na solo. W wideo pojawiło się kilka niepublikowanych dotąd ujęć.

W „Bad Boyu” Patryk Vega obnaża kulisy mrocznego świata pseudokibiców piłkarskich.

Fabuła skupia się na losach dwóch braci. Jeden jest przestępcą, a drugi policjantem. Rywalizują oni ze sobą o kobietę. Mamy więc historię trójkąta miłosnego, podszytą sportowymi emocjami i nielegalnymi interesami.

Już od pierwszych zapowiedzi pojawiły się głosy, wedle których fabuła niebezpiecznie przypomina historię krakowskich Sharksów – pseudokibiców zorganizowanych wokół klubu Wisła Kraków. Patryk Vega zaprzeczał jednak pogłoskom, że jedna z postaci kobiecych wzorowana jest na poszukiwanej przez policję Magdzie Kralce.

Już niedługo przyjdzie nam się przekonać jaka jest prawda, bo premiera zbliża się wielkimi krokami. Rodzi się jednak pytanie, czy „Bad Boy” powstał, aby sięgnąć do ludzkich serc, a nie ich portfeli, czy Vega niedługo znowu będzie przepraszał.

REKLAMA

Jak się jednak okazuje, po „Bad Boyu” nie przyjdzie nam odpocząć od tych wszystkich bluzgów i przemocy. W końcu w tym roku swoją premierę ma mieć kolejny film reżysera, „Small World”, tym razem o handlu dzieci. Znając tempo prac Vegi, pewnie nie będzie to ostatnia sygnowana jego nazwiskiem produkcja, jaka pojawi się na naszych ekranach całkiem niedługo.

Premiera „Bad Boy” już 21 lutego 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA