REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Barbara Kurdej-Szatan płacze na festiwalu Pol'and'Rock. Jest wideo

Pol'and'Rock Festival to impreza dla fanów muzyki, ale organizowane są w jej ramach również spotkania z artystami i celebrytami. W tym roku na miejscu pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan, która popłakała się po pytaniu zadanym przez żołnierza. W sieci można znaleźć nagranie z tego wydarzenia.

07.08.2022
13:40
barbara-kurdej-szatan-polandrock-placz-wideo
REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan jest polską aktorką teatralną, telewizyjną i filmową pochodzącą z Opola, o której zrobiło się bardzo głośno rok temu za sprawą niezwykle kontrowersyjnej wypowiedzi. Artystka skrytykowała wtedy publicznie Straż Graniczną, używając licznych wulgaryzmów i nazywając funkcjonariuszy mordercami, a teraz wróciła do tej sprawy podczas wystąpienia na festiwalu Pol'and'Rock 2022.

REKLAMA

Czytaj też:

Barbara Kurdej-Szatan płacze na Pol'and'Rock Festival

Aktorka rozkleiła się podczas panelu dyskusyjnego zorganizowanego w Akademii Sztuk Przepięknych. Barbara Kurdej-Szatan zareagowała płaczem na wypowiedź jednego z obecnych na miejscu żołnierzy. Gość tegorocznego festiwalu Pol'and'Rock zadał jej następujące pytanie: "Ja też jestem żołnierzem. Kiedy my tam rano biegamy z tymi uchodźcami, ty śpisz albo pijesz kawę (...) ty jesteś w knajpie. Moje pytanie jest krótkie. Dlaczego tak?".

Barbara Kurdej-Szatan najpierw zapytała retorycznie, czy pytającemu chodzi o to, dlaczego ona nie jest żołnierką, ale potem rozszerzyła swoją wypowiedź. Dodała, że "w prawie europejskim jest napisane", iż żołnierz nie musi wykonywać poleceń, które są niezgodne z prawem. Artystka dodała też, że straciła za swoje słowa "niejedną" pracę. Dodała, że rozumie żołnierzy, iż boją się o swoją, ale dodała, że "pushbacki są nielegalne".

REKLAMA

Publika zareagowała na słowa Barbary Kurdej-Szatan oklaskami

Artystka po udzieleniu odpowiedzi żołnierzowi zaczęła płakać i w Akademii Sztuk Przepięknych zapadła niezręczna cisza. Inni goście Pol'and'Rock Festival 2022 zaczęli ją jednak wspierać na duchu oklaskami. Widać to na zamieszonym wyżej klipie wideo ze wspomnianego panelu dyskusyjnego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA