REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jacek Kurski zwalnia Barbarę Kurdej-Szatan z "M jak miłość" za słowa o Straży Granicznej

Nie milkną komentarze w sprawie wypowiedzi Barbary Kurdej-Szatan na temat straży granicznej. Teraz głos zabrał Jacek Kurski, który poinformował, że aktorka nie będzie już występować w "M jak miłość".

10.11.2021
8:34
barbara kurdej szatan jacek kurski tvp m jak miłość
REKLAMA

Burza po słowach Barbary Kurdej-Szatan na temat straży granicznej w mediach społecznościowych trwa. Konsekwencje okazują się poważniejsze niż tylko medialna nagonka TVP. Aktorka i prezenterka straciła bowiem pracę u publicznego nadawcy, a co za tym idzie nie będzie więcej występować w "M jak miłość".

Według prezesa Telewizji Polskiej nie może być w niej miejsca dla osób szkalujących i wyzywających straż graniczną. Jacek Kurski poinformował o tym na Twitterze jednocześnie zaznaczając, że swoim wpisem Barbara Kurdej-Szatan zrezygnowała z przynależności do "wspólnoty aksjologicznej Polaków". Serio! W mediach społecznościowych czytamy bowiem:

REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan - konsekwencje wpisu o straży granicznej

Poszło oczywiście o wpis, w którym Kurdej-Szatan kilka dni temu zabrała głos w sprawie zachowania straży granicznej wobec uchodźców. Mundurowych nazwała "maszynami bez serca, bez mózgu, bez niczego" i "mordercami", uozdabiając swoją wypowiedź licznymi wulgaryzmami na "k". Post wywołał burzę w komentarzach, a także nagonkę internautów, którzy oznaczali sieć Play i pytali o jej stanowisko w tej sprawie.

Sieć komórkowa, z którą Kurdej-Szatan kojarzy się już od dawna, odcięła się od jej słów. Ale sprawa wcale nie rozeszła się po kościach. Aktorka i prezenterka co prawda usunęła wpis i przeprosiła za wulgarny język, ale stała się bohaterką programów publicystycznych i informacyjnych TVP, a warszawska prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie jej wypowiedzi.

Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już występować w "M jak miłość"

Teraz Kurski dorzucił swoją cegiełkę wyrzucając Kurdej-Szatan poza nawias "wspólnoty aksjologicznej Polaków" i informując, że nie będzie więcej występować w popularnym serialu TVP "M jak miłość". Z racji tego, że część nadchodzących odcinków z jej udziałem już została nagrana w produkcji będzie można ją oglądać do 6 grudnia 2021 roku:

REKLAMA

Można jednak podejrzewać, że Kurdej-Szatan nie zniknie całkowicie z anteny TVP. Biorąc pod uwagę sytuację na granicy i emocje, które wzbudza w najbliższym czasie na pewno zobaczymy jeszcze w "Wiadomościach" jakieś materiały na temat wypowiedzi aktorki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA