REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kurdej-Szatan wulgarnie o Straży Granicznej. Sieć Play się odcina, internauci szturmują

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan opublikowała emocjonalny i wulgarny wpis, w którym komentuje działania Straży Granicznej wobec imigrantów. Współpracująca z nią od blisko dekady sieć Play ustosunkowała się do jej słów.

06.11.2021
11:36
barbara kurdej szatan instagram straż graniczna play
REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan usunęła już swój post na Instagramie, w którym krytykuje funkcjonariuszy Straży Granicznej. Biorąc pod uwagę fakt, że wypowiedź nie była wyłącznie opinią, ale również wulgarnym, uniesionym atakiem, przy okazji którego nie przebierała w słowach, spotkała się ona ze sprzeciwem części internautów i oburzeniem niektórych mediów (w tym, rzecz jasna, prorządowych). Profil Kurdej-Szatan obserwowany jest przez 1,4 mln followersów i to właśnie na nim repostowała opublikowane wcześniej m.in. przez Strajk Kobiet wideo, na którym można zobaczyć, jak - i w jaki sposób - funkcjonariusze blokują nielegalne przekroczenie granicy Polski z Białorusią grupie imigrantów. Wpis okraszony był taką wiązanką (pisownia bez zmian):

REKLAMA

KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!

TVP reaguje na wpis Kurdej-Szatan

Abstrahując od dyskusji na temat powinności publikowania absolutnie dowolnych treści przez osoby publiczne na ich profilach, nie trudno się dziwić, że spora partia followersów Kurdej-Szatan skrytykowała wpis - nawet jeśli nie sam przekaz, to jego formę i wulgarne słownictwo. Części z tych, którym przekleństwa nie pasowały, aktorka odpisywała krótkie "Wypier*alaj". Wkrótce w sieci pojawiały się też kolejne posty komentujących w social mediach osób, w których oznaczały one sieć Play, od wielu lat współpracującą z autorką kontrowersyjnej publikacji. Niektórzy deklarują rychłą zmianę operatora; reagują też mundurowi, którzy czują się obrażeni.

Barbara Kurdej-Szatan - afera o wpis o Straży Granicznej

Sieć Play odcina się od wypowiedzi Kurdej-Szatan

REKLAMA

Jak widać, sieć Play - dzięki której, swoją drogą, aktorka zyskała popularność - całkowicie odcięła się od treści opublikowanych przez Kurdej-Szatan, podkreślając, że wiadomości postowane na jej prywatnych profilach w social mediach wyrażają wyłącznie jej opinię i w żadnym wypadku nie są stanowiskiem firmy. Oczywiście, dla wielu internautów to za mało, co możemy wyczytać w coraz to nowszych wpisach na Twitterze czy komentarzach na ich fanpage'u na Facebooku. Szturm trwa.

Oryginalny wpis zniknął już z profilu aktorki, ale w piątek odniosła się do niego w kolejnym - podkreśliła w nim m.in., że poprzednim razem nie była pod wpływem alkoholu, co niektórzy sugerowali.

Straż Graniczna jest po to, by strzec granicy - jasne. Ale NIKT MI NIE WMÓWI, że ogłuszanie, bicie lub najgorsze…. (bo nie wiadomo co dokładnie stało się tej osobie) przy MAŁYCH DZIECIACH jest NORMALNYM WYKONYWANIEM OBOWIĄZKÓW STRAŻY. Ta grupa na nagraniu nie wykonywała „zwyczajnie” swoich obowiązków. Nie da się na to patrzeć i słuchać głosów małych zrozpaczonych dzieci. I nie zrozumiem tej znieczulicy części komentujących…. Już widzę atak fake-kont i ewidentnie grupy, która ma zalać moje konto identycznymi komentarzami, tu nagle o tym, ze pisałam niby po alkoholu️ wyssane z palca….. świetnie się organizujecie !!!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA