REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale /
  4. VOD /
  5. Dzieje się

Te seriale najchętniej oglądali widzowie na całym świecie w 2019 roku. Sprawdź, ile z nich widziałeś

Lista najchętniej binge’owanych seriali w 2019 roku może was zaskoczyć. Sprawdzamy, które produkcje widzowie nałogowo oglądali w ciągu wielogodzinnych sesji.

18.12.2019
17:30
Lista najpopularniejszych, najchętniej binge'owanych seriali 2019 roku
REKLAMA
REKLAMA

Zestawienie najchętniej oglądanych seriali 2019 roku przygotował portal TVTime. Serwis oferuje aplikację, umożliwiającą odznaczenie odcinków serialu, które widz obejrzał podczas pojedynczej wielogodzinnej sesji.

Najchętniej binge’owane seriale w 2019 roku

Lucyfer - kadr z serialu class="wp-image-357300"

Numerem 1 okazał się serial „Lucyfer

Produkcja stacji Fox, która została anulowana, a następnie odkupiona przez platformę streamingową Netflix i przedłużona na dwa kolejne sezony, okazała się hitem serwisu. Wiadomo już, że zaplanowany na 2020 rok piąty sezon będzie ostatnim. Serial dostępny jest na platformie Netflix.

Na miejscu nr 2 znalazł się niekwestionowany hit, który od lat zbiera przychylne recenzje. Mimo upływu wielu lat od premiery. Mowa o serialu „Przyjaciele”. O fenomenie tej produkcji pisaliśmy już wielokrotnie. Ba! Powstały nawet całe książki próbujące zgłębić to zjawisko. Poszczególne odcinki obejrzycie na platformie Netflix.

Chirurdzy - kadr promocyjny class="wp-image-357318"

Pozycja nr 3 to „Grey’s Anatomy”. Słynni „Chirurdzy”, którzy emitowani są w telewizji nieprzerwanie od 15 lat, nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Nowe odcinki emitowane są na kanale Fox.

Tuż za podium uplasowała się komedia „Brooklyn Nine-Nine”.

Ten „amerykański 13 Posterunek”, jak czasem mówi się o serialu z Andym Sambergiem w jednej z głównych ról, cieszy się niezwykłą popularnością publiczności, która lubi obejrzeć kilka dwudziestominutowych odcinków serialu na raz. Nic dziwnego - humor oferowany w serialu rzeczywiście stanowi odpowiedni odpoczynek po długim dniu w pracy. Odcinki znajdziecie na platformie Netflix.

Stranger Things - grafika promocyjna class="wp-image-357309"

Niezwykłą popularnością wciąż cieszy się także „Stranger Things”.

3. sezon, który trafił na platformę Netflix 4 lipca, szybko zaskarbił sobie przychylność fanów, którzy połknęli serial w zaskakującym tempie. Już kilka dni od premiery, serwis VOD chwalił się, że nowa odsłona produkcji braci Duffer osiągnęła rekordowe wyniki. Serial dostępny jest na platformie Netflix.

Zakończona w tym roku „Gra o tron” także przyciągnęła niebagatelną widownię oraz fanów oglądania serialu na jednym posiedzeniu. Nic dziwnego - wielu fanów chciało przypomnieć sobie wydarzenia poprzednich sezonów przed ostatecznym finałem serialu, który był długo dyskutowany przez zwolenników i zawiedzionych poziomem ostatnich odcinków. Produkcję znajdziecie na HBO GO.

Teoria wielkiego podrywu - kadr z serialu class="wp-image-357321"

Również „Teoria wielkiego podrywu”, która zakończyła się w tym roku po 12 sezonach, cieszyła się niemałą popularnością. Serial o życiu grupy nerdów, którzy zaczęli poznawać swoje partnerki życiowe, cieszył się w ostatnich miesiącach sporym zainteresowaniem fanów. Serial dostępny jest na HBO GO.

Wielu odbiorców dało się także porwać urokowi serialu młodzieżowego „Riverdale”. Mimo coraz bardziej zaskakujących rozwiązań i wielokrotnego „przeskakiwania rekina”, jak utarło się mówić o produkcjach, które zaskakują swoimi kuriozalnymi decyzjami scenariuszowymi, serial wciąż budzi emocje odbiorców. Serial dostępny jest na platformie Netflix.

REKLAMA
Dom z papieru - kadr z serialu class="wp-image-357297"

Na 10 miejscu listy najchętniej binge’owanych seriali w 2019 znalazła się produkcja Netfliksa „Dom z papieru”. 3. sezon serialu zawitał na platformę w lipcu, szybko stając się jednym z najchętniej oglądanych seriali tamtego okresu. Serwis VOD chwalił się nawet, że produkcja osiągnęła rekordowe wyniki. Serial dostępny jest na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA