REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Canal+ Online, audiobooki i bilety na koncerty na koncerty. W Black Friday nawet kultura jest tania

Black Friday w kulturze. Już teraz możecie skorzystać z promocyjnych ofert na dostęp do serwisów VOD, książek Audioteki, czy biletów z eBilet. Przecen jest sporo, ale każda z nich, jak to już w takich sytuacjach bywa, jest ograniczona czasowo.

26.11.2021
15:17
black friday promocje vod książki
REKLAMA

Obniżki cen z okazji Black Friday obejmują również kulturę. Dzięki temu w promocyjnych cenach możecie wykupić dostęp do popularnych platform VOD, tytułów z oferty Audioteki, czy wejściówki na nadchodzące koncerty. Jeśli skorzystacie z tych czasowych ofert, będziecie mogli zapomnieć o nudzie i niekoniecznie wpłynie to na waszą sytuację finansową.

REKLAMA

Black Friday - najlepsze promocje na kulturę

Canal+ Online jest stosunkowo nowym tworem na rodzimym rynku VOD. Nie znaczy to, że nie ma tam interesujących pozycji. Na platformie znajdziecie m.in. polskie "The Office" czy nowa "Planeta Singli. Osiem historii". Prócz dostępu do pokaźnej biblioteki seriali macie możliwość oglądania również linearnej telewizji na żywo. Z okazji Black Friday możecie mieć to wszystko za 20 zł na dwa miesiące. Promocja trwa jednak jeszcze tylko nieco ponad 3 dni. Musicie się więc śpieszyć.

Player.pl

Player.pl - promocja - Black Friday

Najgorętsze reality show, oryginalne seriale Playera i te, które możecie oglądać na TVN-ie. To tylko kilka z powodów, dla których łatwo mieć dostęp do platformy grupy Discovery. Teraz możecie go wykupić na cały rok za niecałe 120 zł! Cena ta wzrasta w zależności od pakietu, jaki sobie wybierzecie. Jakby to jednak wciąż było dla was za dużo to możecie też zapłacić 39 zł i cieszyć się ofertą serwisu również przez 12 miesięcy, tylko w tym wypadku z reklamami.

Audioteka

Nie macie czasu czytać książek? Żaden problem. Z pomocą przychodzą audiobooki. Możecie słuchać więc powieści swoich ulubionych autorów i odkrywać nowych pisarzy, w czasie wykonywania innych czynności. Z okazji Black Friday Audioteka przygotowała mnóstwo promocji i takiego Mroza czy Lema wyhaczycie już za dwie dychy.

Gandalf

Z okazji Black Friday Gandalf przygotował dla swoich klientów promocje, dzięki którym możecie nabyć dane produkty nawet z 70 proc. zniżką. Książki, filmy, zabawki, perfumy - wszystko to w okazyjnych cenach.

eBilet

Czasami, żeby się ukulturalnić trzeba jednak wyjść z domu. Po posusze spowodowanej pandemią, koncerty wracają. Nie ma to jak szaleć przy muzyce na żywo, a dzięki serwisowi eBilet możecie nabyć wejściówki na show Tiny Turner w przyszłym roku 20 proc. taniej. A to tylko jeden z przykładów. Obniżono również ceny biletów m.in. na koncerty Moc Klasyki - Symfonia Organowa Saint-Saensa, Kasi Kowalskiej, Meli Koteluk, Ani Dąbrowskiej i Anny Marii Jopek.

REKLAMA

Black Friday - kulturalne promocje

W Black Friday kultura też jest tania. Dzięki promocjom w atrakcyjnych cenach możecie nabyć dostęp do popularnych serwisów VOD, audiobooki, książki, filmy, czy nawet wejściówki na nadchodzące koncerty. Nic tylko brać i korzystać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA