REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Szykujcie się na finałowe spotkanie z Joanną Chyłką. Następny sezon „Chyłka – Oskarżenie” będzie ostatnim

Player.pl doczekał się w ostatnich latach kilku oryginalnych hitów, ale żaden nie dorównywał popularnością kolejnym częściom kryminału o Joannie Chyłce. Każda produkcja musi jednak kiedyś dobiec końca. W przypadku serialu „Chyłka” tym finałem będzie najbliższy sezon zapowiedziany na jesień 2021 roku.

31.08.2021
9:24
chyłka oskarżenie ostatni sezon player magdalena cielecka
REKLAMA

Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w ramach jesiennej ramówki TVN-u na antenie zadebiutuje „Chyłka – Inwigilacja”, a teraz poznaliśmy los kolejnej części popularnej serii. Wygląda na to, że następny sezon oparty na 6. tomie cyklu o Joannie Chyłce będzie jednocześnie ostatnim. Jak podaje portal Wirtualne Media, Player nie ma zamiaru iść z tą historią dalej niż „Chyłka – Oskarżenie”. W komentarzu przesłanym portalowi dyrektor zarządzający Player.pl Maciej Gozdowski podkreślił, że firma od początku nie zakładała adaptacji wszystkich książek Remigiusza Mroza poświęconych rezolutnej adwokatce.

Fani bohaterki będą zapewne zawiedzeni, ale można zrozumieć szefów serwisu. Cykl o Chyłce liczy obecnie trzynaście tomów i wcale nie jest powiedziane, że Remigiusz Mróz nigdy do niego nie wróci. Trudno sobie wyobrazić sytuację. by znaleźć chętnych do zagrania w każdym z tych dzieł. Spośród tego grona Player zrealizował dotychczas sezony oparte na częściach zatytułowanych „Kasacja”, „Zaginięcie”, „Rewizja” i „Inwigilacja”. Platforma pominęła 4. część pt. „Immunitet” i jak widać ostatecznie nie przeniesie jej na mały ekran. Zamiast tego otrzymamy finałowy sezon będący adaptacją „Oskarżenia”.

REKLAMA

„Chyłka – Oskarżenie” zadebiutuje na Player.pl w listopadzie 2021 roku.

REKLAMA

Według medialnych doniesień w obsadzie produkcji ponownie pojawią się Magdalena Cielecka, Filip Pławiak (jako Kordian „Zordon” Oryński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Ireneusz Czop (Szczerbiński) i Piotr Żurawski („Kormak”). Zdjęcia do 5. sezonu będą realizowane w najbliższych tygodniach. Scenariusz napiszą Justyna Stefaniak i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Odcinki serialu wyreżyserują zaś Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.

Finał „Chyłki” nie oznacza oczywiście zakończenia współpracy między należąca do TVN-u platformą a Remigiuszem Mrozem. Od kilku miesięcy trwają przygotowania do serialu „Behawiorysta” opartego o inny bestsellerowy cykl najpopularniejszego polskiego pisarza. Główną rolę zagra w nim nie kto inny jak sam Robert Więckiewicz. Fanom serii o Chyłce pozostaje zaś trzymać kciuki za udany ostatni sezon, który da tej bohaterce godne jej zakończenie. Oby „Chyłka – Oskarżenie” okazała się lepsza od scenariuszowej, aktorskiej i realizacyjnej strony niż „Chyłka – Inwigilacja”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA