REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Chcesz tańszy bilet do kina, weź ze sobą dzieci. W tej sieci zapłacisz za bilet tyle ile twoja pociecha

Cinema City rusza z tymczasową promocją dla rodziców. Jeśli przyjdziemy do kina z dzieckiem, bilet kupimy w cenie ulgowej. Oczywiście jeśli na salę zabierzemy też swoją pociechę. Oferta obowiązuje tylko na filmy familijne.

18.08.2021
16:00
cinema city promocja kino filmy familijne bilety
REKLAMA

Wakacje to czas, kiedy do rzadziej wybieramy się do kin, a w czasie pandemii, to już w ogóle, dlatego ich właściciele dwoją się i troją, by czymś nas skusić. A nic tak nie działa na człowieka, jak niższa cena biletów. Zwłaszcza wtedy, gdy trzeba je zafundować całej rodzinie.

REKLAMA

Promocja w Cinema City obejmuje wszystkie filmy z kategorii familijnej (można je wyszukać po gatunku w repertuarze na stronie), w tym także te grane w formatach 3D, 4DX, IMAX oraz ScreenX. Ponadto mniej zapłacimy za zestawy barowe. Jak to działa?

Z oferty rodzinnej skorzystać może minimum dwuosobowa grupa: osoba dorosła z dzieckiem oraz maksymalnie dwie osoby dorosłe z co najmniej jednym dzieckiem. Wówczas dorośli za swoje bilety zapłacą tyle samo co ich pociechy. Dodatkowo widzowie, którzy kupią bilet rodzinny, będą mogli skorzystać ze specjalnej, korzystnej oferty przy zakupie przekąsek. Do wyboru będą mieć dwa powiększone zestawy barowe w promocyjnych cenach, jeden dla osoby dorosłej i trójki dzieci, a drugi dla dwóch osób dorosłych oraz dwójki dzieci.

Informacja prasowa

Sprawdziłem ile można zyskać i wybrałem seans nowego „Kosmicznego meczu” w Łodzi (ceny biletów różnią się w zależności od miast) - cena biletu normalnego to 21 zł, a rodzinnego 17 zł. Tak więc posiadając dziecko, zaoszczędziłbym 4 zeta na samym bilecie bez przekąsek. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie sieci.

 class="wp-image-1776571"
Screen z cinemacty.pl

Nowa oferta Cinema City przypomina tę Heliosa z 2016 roku, obecnie w tej sieci bilety na filmy familijne są po prostu o kilka złotych tańsze niż „normalne”. W Multikinie z kolei jest Karta Rodzinna, która daje zniżki na zakupy w barze, a także ulgę na bilet na podobnych zasadach co w CC.

Lista filmów familijnych, które są w tym momencie objęte są nową promocją w Cinema City:

REKLAMA

* zdjęcie główne: kadr z filmu „Bohater ostatniej akcji”

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA