REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Nicolas Cage szuka świni, a Jason Momoa sprawiedliwości. Oto najciekawsze nowości na weekend

„Annette”, „Dom nocny”, „Pig” i „Sweet Girl” – jeśli szukasz emocji na weekend, to kina i platformy VOD śpieszą z pomocą. Wśród filmowych premier na pewno znajdzie się coś, co zadowoli twoje gusta. A jeśli nie, to zawsze możesz obejrzeć po raz kolejny „Ucieczkę z Nowego Jorku” w TV.

21.08.2021
10:16
pig premiera co obejrzeć vod weekend
REKLAMA

Rozśpiewany musical, horror o tajemnicach w związku, Nicolas Cage szukający swojej świni oraz Jason Momoa na wojennej ścieżce. W ten weekend ani kina, ani platformy VOD nie zawodzą. Wśród nowości znajdziesz filmy i seriale, które zapewnią rozrywkę do samego poniedziałku. A jakby było tego jeszcze mało, to możesz odpalić telewizję, bo tam będą czekać na ciebie znane i lubiane filmy.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy co obejrzeć w weekend

Annette

Leos Carax powraca. Tym razem połączył siły z zespołem Sparks, którego członkowie napisali scenariusz, muzykę i piosenki do filmu. Dlatego kiedy usłyszysz pierwszy utwór So May We Start, zatopisz się od razu w świecie przedstawionym. Już chwilę potem rozboli cię głowa od obecnego na ekranie przepychu, a reżyser nieraz zachwyci. Od Adama Drivera i Marion Cotillard nie sposób oderwać wzroku, więc z kina wyjdziesz zmęczony, ale i zadowolony.

Film już w kinach.

Dom nocny

W formułę horroru o nawiedzonym domu twórcy wpisują opowieść o próbie poradzenia sobie ze stratą bliskiej osoby. Mąż Beth popełnił samobójstwo. Po tym wydarzeniu kobieta nie może się pozbierać. W ich wspólnym domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy, wskazujące na obecność ducha mężczyzny. David Bruckner sprytnie prowadzi narrację, aby zabawić się z percepcją widza, a jednocześnie zaprezentować nam wciągający dramat psychologiczny.

Film już w kinach.

Pig

Po zwiastunie wiele osób oczekiwało kolejnego „Johna Wicka”. I chociaż twórcy mieli przyczynek, aby spuścić Nicolasa Cage’a ze smyczy i pozwolić mu się mścić za kradzież tytułowej świni, to wybrali zupełnie inną drogę. Narracja jest powolna i spokojna, a szalony aktor wciela się w kogoś na kształt Chrystusa. Zamiast pięścią operuje słowem, a w dodatku potrafi upichcić posiłek, który złagodzi obyczaje. I chociaż nie ma tu wartkiej akcji, od ekranu nie sposób się oderwać.

Film dostępny na platformie Cineman i Canal+.

Firma farmaceutyczna wycofała lek, który mógł uratować chorą na raka żonę Coopera. Teraz mężczyzna domaga się sprawiedliwości. Szybko jednak okaże się, że jej nie otrzyma, więc pozostanie mu zemsta. A skoro wygląda jak Jason Momoya, jego przeciwnicy mogą od razu zacząć drżeć ze strachu.

Film dostępny na platformie Netflix.

Pani dziekan

Znana z „Obsesji Eve” Sandra Oh tym razem wciela się w panią dziekan. Jest pierwszą osobą na tym stanowisku, która wywodzi się z mniejszości. Musi więc udowodnić, że nadaje się do tej pracy, a dodatkowo uratować podupadający wydział anglistyki.

Serial dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: komedię „Druhny” (TVN, sobota 20:00), brawurowego Kurta Russella „Ucieczka z Nowego Jorku” (TVN7, sobota 22:50) i Pasikowskiego przejmującego serię po Vedze „Pitbull. Ostatni pies” (Polsat, sobota 23:00).

W niedzielę szczególnie polecamy: przygodę z Matthew McConaughey „Sahara” (TVN, niedziela 20:00), pełne akcji i humoru „R.I.P.D. Agenci z zaświatów” (TVN7, niedziela 20:00) i western z gwiazdorską obsadą „Młode strzelby” (TNT, niedziela 20:05).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA