REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Disney podobno pracuje nad serialem animowanym z Darthem Maulem

Uczeń Dartha Sidiousa, który zachwycił wszystkich swoim obustronnym mieczem świetlnym w "Mrocznym widmie" może dostać swój własny serial. Podobno animacja z Darthem Maulem jest już na wczesnym etapie rozwoju.

02.11.2021
17:19
darth maul star wars serial animowany
REKLAMA

Darth Maul prawdopodobnie otrzyma własny serial. Plotki na temat nowej produkcji ze świata "Gwiezdnych wojen" pojawiły się zaledwie kilka godzin po premierze zwiastuna nadchodzącego "The Book of Boba Fett", który powstał na fali popularności "The Mandalorian". Tak, wyliczanka nowych produkcji Star Wars może trwać w nieskończoność.

Odkąd Disney przejął LucasFilm fani "Gwiezdnych wojen" nie mogą narzekać na nudę. Często narzekają na jakość nowych produkcji (czasami słusznie; vide: "Skywalker. Odrodzenie"), ale i tak wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne tytuły. A tych w najbliższym czasie ma być całkiem sporo.

REKLAMA

Darth Maul dostanie własny serial animowany?

Jeśli chodzi o najważniejsze zbliżające się tytuły, to wielu znanych i lubianych bohaterów ma niedługo otrzymać własne seriale. Prócz "The Book of Boba Fett" czekamy przecież jeszcze na "Obi-Wana Kenobiego" i "Ashokę" (w obu do roli Dartha Vadera powróci Hayden Christensen). Mówimy tu jednak o produkcjach aktorskich. Darth Maul miałby się natomiast pojawić w formie animowanej.

Cinelinx podaje, że serial animowany z Darthem Maulem może być już na wczesnym etapie rozwoju. Informatorzy portalu podali bowiem, że kilkoro dubbingowych aktorów znanych ze świata Star Wars nagrywało swoje kwestie do na razie nieznanego projektu. Wśród nich był Sam Witwer - głos Maula m.in. w serialu animowanym "Wojny klonów" czy solowym filmie aktorskim Hana Solo.

REKLAMA

Szczegóły projektu nie są na razie znane. Jeden z informatorów projektu zdradził jednak, że fabuła miałaby się skupiać na losach Dartha Maula, kiedy pracował dla Crimson Dawn. Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie tych doniesień i, oczywiście, ewentualną datę premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA