REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Fantastyczne zwierzęta 3” opowiedzą o sekretach Dumbledore'a. Są szczegóły fabuły i data premiery

„Fantastyczne zwierzęta 3” otrzymały oficjalny tytuł. Ujawniono też szczegóły fabuły filmu oraz podano nową datę premiery. Produkcję zobaczymy wcześniej, niż zakładaliśmy.

22.09.2021
19:16
fantastyczne zwierzęta 3 premiera o czym harry potter
REKLAMA

Chociaż seria filmów o Harrym Potterze już dawno dobiegła końca, Warner Bros. wciąż eksploatuje świat młodego czarodzieja w kolejnych częściach spin-offu „Fantastyczne zwierzęta”. Do tej pory otrzymaliśmy dwie jego odsłony, ale wiadomo było, że na tym się nie skończy. Jak na razie docelowo ma powstać pięć filmów. Jednakże jakiś czas temu wokół tego najbliższego pojawiła się pewna niewiadoma.

W związku ze skandalem obyczajowym i oskarżeniem Johnny'ego Deppa o stosowanie przemocy fizycznej wobec byłej żony, WB zdecydowało się rozwiązać kontrakt z aktorem. Nie wiadomo więc było kto go zastąpi w roli Grindelwalda. Tę kwestię rozwiązano i czarodzieja ma zagrać Mads Mikkelsen. Do tej pory to była tak naprawdę jedyna pewna informacja dotycząca „Fantastycznych zwierząt 3”. Teraz pojawiły się nowe szczegóły.

REKLAMA
Fantastyczne zwierzęta – czekamy na premierę 3. części

„Fantastyczne zwierzęta 3” – poznaliśmy tytuł i szczegóły fabuły nowej części spin-offu Harry'ego Pottera

Do tej pory kolejna część spin-offu Harry'ego Pottera funkcjonowała jako „Fantastyczne zwierzęta 3”. Teraz poznaliśmy oficjalny tytuł produkcji, który brzmi „The Secrets of Dumbledore”. Jakby to nie wzbudzało wystarczającej ekscytacji fanów świata stworzonego przez J.K. Rowling, to ujawniono również szczegóły dotyczące fabuły filmu.

Zgodnie z opisem akcja będzie skupiać się na tytułowym czarodzieju, który zdaje sobie sprawę, że Grindelwald chce przejąć kontrolę nad magicznym światem. Nie może powstrzymać go w pojedynkę więc łączy siły z Newtem Scamanderem, aby ten poprowadził drużynę czarodziei, czarownic i jednego odważnego mugola na niebezpieczną misję. Nie zabraknie starć z kolejnymi fantastycznymi zwierzętami i poplecznikami głównego przeciwnika.

„Fantastyczne zwierzęta 3” – kiedy premiera?

REKLAMA

W związku z pandemią i obawami przez zaniżonymi zyskami, premierę nadchodzącej części „Fantastycznej zwierząt” już dawno temu przesunięto z listopada 2021 roku na lipiec 2022 roku. Tak odległy termin nie został utrzymany.

„The Secrets of Dumbledore” zobaczymy wcześniej. A dokładnie 15 kwietnia 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA