REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Super Mario Bros. Film"? Hitowa produkcja jest dostępna w VOD

"Super Mario Bros. Film" to hitowy film animowany, który w Polsce na dużych ekranach zadebiutował pod koniec maja 2023 roku. Produkcja pojawiła się już co prawda w VOD, ale jest dostępna wyłącznie w opcji wypożyczenia. Lada chwila tytuł wpadnie jednak na jedną z platform streamingowych i będzie można go obejrzeć w ramach abonamentu.

16.11.2023
7:24
Gdzie obejrzeć Super Mario Bros. Film? Hitowa produkcja jest dostępna w VOD
REKLAMA

"Super Mario Bros. Film" był jednym z fenomenów, jeśli chodzi o tegoroczne premiery kinowe. Najbardziej dochodowy film oparty na grze wideo zarobił łącznie ponad 1,3 mld dol. na całym świecie, a do pewnego momentu był nawet najbardziej dochodowym filmem 2023 roku, dopóki na dużych ekranach nie pojawiła się "Barbie". Mario wiele jednak nie stracił - w zestawieniu box office za 2023 rok na ten moment zajmuje miejsce tuż za produkcją Grety Gerwig. Skąd tak ogromny sukces? Animacja wytwórni Illumination Entertainment i Universal Pictures przyciągnęła do kin nie tylko najmłodszych widzów, ale i wszystkie pokolenia, które kiedykolwiek miały styczność z serią kultowych gier wideo o hydrauliku Mario, istniejącej już od 1983 roku. I choć produkcja zniknęła z kinowych repertuarów, to wciąż można obejrzeć ją w serwisach VOD.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć "Super Mario Bros. Film"? Produkcja wpadnie do serwisu SkyShowtime

Nakręcony na podstawie gry Nintendo tytuł "Super Mario Bros. Film" w reżyserii Aarona Horvatha i Michaela Jelenica skupia się na historii braci hydraulików - Mario i Luigiego. Kiedy bohaterowie próbuje uratować zamieszkiwaną przez nich dzielnicę, przypadkowo przenoszą się do różnych światów. Mario trafia do niezwykłego Grzybowego Królestwa, gdzie poznaje piękną Księżniczkę Peach. Aby obronić jej królestwo przez przerażającym Bowserem i uratować swojego brata, hydraulik postanawia zawiązać z Księżniczką przymierze. Bohaterom głosów użyczyli m.in. Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Keegan-Michael Key oraz Seth Rogen.

Produkcja "Super Mario Bros. Film" jest dostępna w ramach wypożyczenia w serwisach Canal+, Apple TV, Rakuten oraz TVSmart. Od 24 grudnia 2023 roku tytuł będzie można obejrzeć w ramach abonamentu na platformie SkyShowtime.

Zwiastun filmu "Super Mario Bros. Film" (2023)

W serwisie Spider's Web podpowiadamy, gdzie obejrzeć najpopularniejsze kinowe produkcje i filmowe hity:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA