REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Harry Potter niedługo będzie wam wyskakiwał z lodówki. Mają być nowe filmy, serial, a teraz jeszcze program

Liczba planowanych projektów osadzonych w świecie Harry'ego Pottera błyskawicznie się powiększa. Była już mowa o kinowej wersji "Przeklętego dziecka" i serialu osadzonym w świecie J.K. Rowling od HBO Max. Teraz szefowa oddziału telewizyjnego Warner Bros. Discovery zdradza, że trwają też rozmowy nad kolejnym programem.

30.11.2022
19:20
harry potter hbo max program
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Szef Warner Bros. Discovery nie kłamał, kiedy mówił, że wytwórnia chce eksploatować swoje największe franczyzy. Tak DC, jak i Harry Potter są teraz oczkiem w głowie firmy. W przypadku tej drugiej ostatnio co chwilę dostajemy jakieś doniesienia na temat planowanych projektów.

Pojawiły się już informacje, że HBO Max myśli o realizacji serialu fabularnego w świecie Harry'ego Pottera, a szef wytwórni ma naciskać na realizację filmu kinowego na podstawie "Przeklętego dziecka". To jednak nie koniec. Bo teraz mówi się jeszcze o programie telewizyjnym.

REKLAMA

Harry Potter - będzie nowy program?

W przypadku Harry'ego Pottera programy telewizyjne nie są niezbadanym dla Warner Bros. Discovery terenem. Mieliśmy przecież reunion pod postacią "Harry'ego Pottera - 20 rocznicy: Powrotu do Hogwartu" i teleturniej "Harry Potter: Turniej domów Hogwartu". Szefowa projektów telewizyjnych Warner Bros. Discovery podczas konferencji w Londynie zdradziła, że trwają rozmowy na temat kilku podobnych projektów:

Chciałabym móc powiedzieć, że coś już jest na horyzoncie, ale na razie jest tylko mnóstwo zainteresowania i pasji. Wspaniale jest patrzeć, jak w takie projekty angażuje się publiczność. Nasz zespół przygotował wspaniały "Powrót do Hogwartu", a potem zrobiliśmy teleturniej "Turniej domów Hogwartu" z Helen Mirren jako prowadzącą. Wiemy, że publiczność jest gotowa na kolejne takie projekty, chce ich. Musimy więc obmyślić następny krok

- powiedziała Channing Dungey w rozmowie z Variety.
REKLAMA
Harry Potter - program

Jak przyznaje Channing Dungey z programem powiązanym z Harrym Potterem wiążą się "wielkie ambicje". Dlatego też konkretnych informacji na temat projektu szybko bym się nie spodziewał.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA