REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max już w Polsce. Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące nowej usługi

Wszystko, co musicie wiedzieć o HBO Max w jednym miejscu. Odpowiadamy na dręczące was pytania dotyczące usługi, która dzisiaj zadebiutowała w Polsce. Dowiecie się więc m.in. co z waszym kontem w HBO GO, jaka jest cena subskrypcji, jak skorzystać z promocji i co oglądać w serwisie.

08.03.2022
15:23
hbo max cena hbo go premiera
REKLAMA

W tym tekście dowiesz się:

REKLAMA

HBO Max właśnie pojawiło się w naszym kraju. Z racji upgrade'u HBO GO odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące nowej usługi. Czym różni się od swojej poprzedniej wersji? Ile kosztuje miesiąc subskrypcji? Jak ją opłacić? A także, co chyba najważniejsze, jakie filmy i seriale można obejrzeć już na starcie platformy.

HBO Max - czym różni się od HBO GO?

HBO Max to na dobrą sprawę zupgrade'owana wersja HBO GO. Filmy i seriale, dla których korzystaliście z poprzedniej odsłony serwisu, znajdziecie również na nowej platformie. Ale nie tylko. Oferta usługi ma być o wiele bogatsza.

HBO Max - co z kontem w HBO GO?

Jeśli posiadaliście konto w HBO GO, nie musicie nic robić. Wasze subskrypcje automatycznie zostały przeniesione do nowej wersji serwisu. Możecie się do niego zalogować tymi samymi danymi.

HBO Max - jak założyć nowe konto?

Aby założyć nowe konto w HBO Max, musicie wejść na stronę usługi i kliknąć "zarejestruj się". Następnie należy uzupełnić wymagane pola z danymi, a potem wybrać interesującą nas metodę płatności.

HBO Max - jak zapłacić?

Za subskrypcję HBO Max możecie płacić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest podanie danych z karty kredytowej/debetowej. Jeśli takiej nie posiadacie, albo z jakichś powodów nie chcecie podawać takich informacji, możecie skorzystać z opcji płacenia za pośrednictwem konta PayPal.

HBO Max - ile kosztuje?

Docelowo cena miesięcznej subskrypcji HBO Max ma wynosić 29,99 zł. Tyle będą musieli zapłacić użytkownicy, którzy zdecydują się na rejestrację po 31 marca. Do tej pory obowiązuje bowiem kusząca promocja.

HBO Max - promocja

HBO Max kusi nowych użytkowników atrakcyjną ceną. Każdy, kto zdecyduje się zarejestrować w serwisie do 31 marca, może liczyć na zniżkę 33 proc. na zawsze. Oznacza to, że za miesiąc subskrypcji zapłacą jedyne 19,99 zł.

HBO Max - czy jest darmowy okres próbny?

Niestety, HBO Max nie oferuje darmowego okresu próbnego dla nowych użytkowników.

Treści HBO GO można było oglądać za pośrednictwem zewnętrznych dostawców, takich jak Player czy Canal+. To się nie zmienia. Filmy i seriale dostępne w HBO Max możecie obejrzeć w ramach odpowiedniego pakietu u wymienionych usługodawców.

HBO Max - co oglądać?

HBO Max posiada w swojej ofercie tytuły takich marek jak:

  • Warner Bros.
  • HBO
  • Max Originals
  • DC
  • Cartoon Network

W skrócie: w ofercie HBO Max każdy znajdzie coś dla siebie. Zgodnie z zapowiedziami kinowe hity od Warner Bros. mają pojawiać się w serwisie już 45 dni po swojej premierze na wielkim ekranie. "Batmana" zobaczymy więc na platformie 19 kwietnia. Filmów do oglądania do tej pory również nie zabraknie. Na starcie w usłudze pojawiła się bowiem chociażby "Diuna" czy "Matrix Zmartwychwstania".

HBO Max to również emocjonujące seriale. W najbliższych tygodniach ma się pojawić chociażby prześmiewczo-awanturnicze "Nasza bandera znaczy śmierć". Już teraz możecie natomiast zobaczyć spin off "Legionu Samobójców: The Suicide Squad" poświęcony tytułowemu "Peacemakerowi".

HBO Max w Polsce - premiera

HBO Max - jak działa konto?

Z poziomu serwisu łatwo możecie zarządzać swoim kontem HBO Max. Bez problemu stworzycie listę tytułów, które chcecie obejrzeć, znajdziecie rozpoczęte przez was produkcje, a także zmienicie ustawienia kontorli rodzicielskiej dla waszych dzieci.

HBO Max - ile jest dostępnych profili?

Profili w HBO Max można stworzyć aż pięć. Każdy z nich jest odpowiednio spersonalizowany i dostosowany wedle wyboru do wieku odbiorcu: dorosłego lub dziecka.

Chociaż liczba profili, które można utworzyć, jest dość spora, z HBO Max skorzystamy maksymalnie na trzech urządzeniach jednocześnie.

REKLAMA

HBO Max - aplikacja

HBO Max posiada dedykowaną aplikację. Można ją pobrać na telefon, tablet lub telewizor. Być może jeszcze nie widzicie jej w swoim sklepie, ale wedle wcześniejszych zapowiedzi ma być dostępna na wszystkie urządzenia do końca dnia premiery serwisu w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA