REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Diuna" i "Matrix Zmartwychwstania" w HBO Max. Jakie filmy i seriale dostaniemy na start platformy?

"Diuna" i "Matrix Zmartwychwstania" pojawią się w HBO Max już na starcie platformy w naszym kraju. To jednak nie są jedyne tytuły, jakie będziemy mogli zobaczyć w nowej usłudze 8 marca. Prócz nich w serwisie zadebiutuje też m.in. "Ruxx". Jakby tego było mało, jest jeszcze kilka produkcji, które bardzo chcielibyśmy wtedy zobaczyć, ale nie wiemy, czy będzie nam to dane.

24.02.2022
12:34
hbo max w polsce co oglądać premiery diuna
REKLAMA

HBO Max już za chwilę zawita do Polski. HBO GO 8 marca zmieni się w nową platformę, na której będzie można zobaczyć mnóstwo filmowych i serialowych hitów. W ofercie usługi znajdą się bowiem tytuły sygnowane m.in. takimi markami jak HBO, Warner Bros., DC, Adult Swim i Cartoon Network.

Miłośnicy X muzy zacierają ręce, sprawdzamy więc, co na pewno już na starcie będziemy mogli zobaczyć na nowej platformie. 8 marca w HBO Max zadebiutują m.in. kinowe hity ("Diuna", "Matrix Zmartwychwstania"). Prócz tego nie zabraknie interesujących seriali. Mamy też nadzieję, że w usłudze szybko pojawi się wyczekiwany w naszym kraju "Peacemaker".

REKLAMA

HBO Max - te filmy i seriale obejrzysz, gdy tylko serwis wejdzie do Polski

HBO Max w Polsce - co oglądać?

W marcu będzie się działo. HBO GO zmieni się w HBO Max, a to oznacza, że czeka nas prawdziwa filmowo-serialowa uczta. Wiemy już mniej więcej jakich tytułów możemy się spodziewać na samym starcie usługi. Wśród nich jest chociażby "Diuna" czy "Matrix Zmartwychwstania".

Diuna, Matrix Zmartwychwstania, Kosmiczny Mecz: Nowa era w HBO Max

Wejście HBO Max do Polski wzbudza wielkie emocje, bo według wszelkich zapowiedzi, wielkie kinowe hity Warner Bros. będą pojawiać się na platformie już 45 dni po ich premierze na wielkim ekranie. "Batmana" za pośrednictwem usługi zobaczymy więc w kwietniu. Na samym starcie serwisu natomiast będziemy mogli obejrzeć "Diunę", "Matrix Zmartwychwstania" i "Kosmiczny Mecz: Nową erę".

Premiera w HBO Max: 8 marca.

Lakers: Dynastia zwycięzców

Lakers: Dynastia zwycięzców - HBO Max w Polsce - premiera

Pierwszy odcinek tego serialu wyreżyserował Adam McKay ("Big Short", "Nie patrz w górę"). Szykujcie się więc na świetnie poprowadzoną opowieść, która skupia się na losach zawodników tytułowej drużyny, którzy w latach 80. przyczynili się do powstania jej legendy. Produkcja nie tylko dla fanów sportu.

Premiera w HBO Max: 8 marca.

Ruxx

Nikt nie prowadzi intymnych historii tak pięknie jak Rumuni. "Ruxx" to nowoczesny serial o międzyludzkich dramatach, w którym tytułowa bohaterka ma wiele problemów, bo jej siostra jest niesforna, kochanka daleko, a głowę zawraca jej jeszcze irytująca mądrala z Wielkiej Brytanii. Od ekranu na pewno się nie oderwiecie.

Premiera w HBO Max: 8 marca.

HBO Max - co chcielibyśmy zobaczyć od razu, gdy platforma wejdzie do Polski?

Życzylibyśmy sobie, żeby "Peacemaker" bardzo szybko zawitał do Polski. W końcu Amerykanie finał spin-offu "Legionu Samobójców: The Suicide Squad" mają już za sobą. Za produkcję odpowiada James Gunn, więc sami już najlepiej wiecie czego mniej więcej się spodziewać.

Data premiery w HBO Max w Polsce: nieznana.

Our Flag Means Death

Our Flag Means Death - HBO Max w Polsce - premiera

Taika Waititi to człowiek orkiestra. W przypadku "Our Flag Means Death" robi nie tylko za producenta wykonawczego, ale również występuje przed kamerą i wyreżyserował pierwszy odcinek. Przedstawiona w serialu historia oparta jest na faktach i skupia się na bogaczu, który pewnego dnia porzuca swoje wygodne życie, aby zostać piratem. No cóż, nie pójdzie mu to najlepiej. Na świecie ta awanturniczo-ironiczna przygoda ma zadebiutować 3 marca, data polskiej premiery nie została jednak jeszcze wyznaczona.

Data premiery w Polsce: nieznana.

REKLAMA

HBO Max - co dostaniemy na start platformy?

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami polskiego oddziału Warner Bros. z prośbą o ujawnienie innych tytułów, które będziemy mogli zobaczyć na HBO Max wraz ze startem usługi w naszym kraju. Do momentu publikacji tego tekstu nie dostaliśmy jednak odpowiedzi. Mimo to dobrze wiemy, że kiedy tylko dojdzie do upgrade'u HBO GO nowości do oglądania w serwisie nam nie zabraknie.

HBO Max w Polsce już 8 marca 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA