REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowi bohaterowie w House of Cards. Netflix przedstawia rodzinę Shepherdów

Netflix zaczyna coraz mocniej promować nowy sezon House of Cards. Serwis przedstawił właśnie zupełnie nowych bohaterów, czyli rodzinę Shepherdów.

27.08.2018
18:21
house of cards 6 sezon rodzina Shepherd
REKLAMA
REKLAMA

Claire Underwood udało się wykolegować męża i objąć władzę w Stanach Zjednoczonych. Jak jednak przekonuje Netflix, na jej drodze pojawią się zupełnie nowe wyzwania, a także potężni przeciwnicy z sektora biznesowego.

house of cards 6 sezon rodzina Shepherd class="wp-image-195376"

Shepherdowie w House of Cards.

W finałowej, 6. serii House of Cards pojawi się wiele znanych twarzy, ale Netflix wprowadzi też zupełnie nieznanych bohaterów. Wśród nowych postaci pojawi rodzeństwo Shepherdów, w które wcielą się nowi członkowie obsady, czyli Diane Lane i Greg Kinnear. Zagrają odpowiednio Annette i Billa.

Annette i Bill są dziedzicami konglomeratu przemysłowego Shepherd Unlimited. Ze względu na potęgę swojej korporacji mają ogromne wpływy wśród amerykańskich polityków. Ich przeszłość w dodatku w jakiś pokrętny sposób jest związana z małżeństwem Underwoodów.

Oprócz rodzeństwa pojawi się w serialu również syn Annette, czyli Duncan Shepherd. Zagra go Cody Fern znany z produkcji Zabójstwo Versace: American Crime Story i American Horror Story: Apokalipsa. Jego bohater jest reprezentantem młodego pokolenia, które też chce być słyszalne w Waszyngtonie.

house of cards 6 sezon rodzina Shepherd class="wp-image-195385"

Netflix kończy z House of Cards, ale ma jeszcze asa w rękawie.

W finałowej serii ze względu na oskarżenia o przestępstwa na tle seksualnym nie powróci Kevin Spacey, który był twarzą produkcji od samego początku. To on był narratorem, a od czasu do czasu łamał czwartą ścianę i zwracał się do widza. Netflix rozwiązał jednak z aktorem współpracę, a Frank Underwood odszedł na dobre.

Dalszy los House of Cards zawisł na włosku, ale Netflix znalazł wyjście z sytuacji. Stery w fikcyjnym Białym Domu przejęła w poprzednim sezonie żona Francisa, Claire. Wcielająca się w nią aktorka, Robin Wright, objęła prowadzenie w skróconym 6. sezonie House of Cards, a nawet wyreżyserowała sama kilka epizodów.

Przed twórcami serialu teraz bardzo trudne wyzwanie.

Ostatni sezon House of Cards będzie się składać z zaledwie 8 odcinków, a nie 13 jak do tej pory. Pozostaje mieć nadzieję, że finałowa seria jednego z pierwszych seriali z cyklu Netflix Originals dorówna poprzednim.

house of cards 6 sezon rodzina Shepherd class="wp-image-195382"
REKLAMA

Trzymam kciuki, by nowi bohaterowie, pojawiający się po pięciu latach od emisji pierwszego sezonu w tych kilku domykających ją odcinkach okazali się na tyle charyzmatyczni, by widzowie przejęli się ich losem. To nie będzie łatwe.

Czy to się uda, dowiemy się na szczęście już za kilka tygodni. Premiera 6. sezonu House of Cards zaplanowana została na 2 listopada 2018 roku. Nie mogę się doczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA