REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ojciec chrzestny punkrocka pojawi się w Polsce. OFF Festival ujawnił gwiazdy nadchodzącej imprezy

Na alternatywne szaleństwo podczas OFF Festival musimy czekać jeszcze rok. Ale jest na co. Wśród gwiazd imprezy nie brakuje takich legend takich jak Iggy Pop czy formacja Bikini Kill.

28.07.2021
17:20
off festival 2022 lineup bilety iggy pop
REKLAMA

Koronawirus nie oszczędza miłośników muzyki na żywo. W zeszłym roku odwołano przez niego najważniejsze festiwale w naszym kraju, a w te wakacje jest tylko niewiele lepiej. Za chwile rozpocznie się Pol'and'Rock, który zdążył wzbudzić kontrowersje, po tym, jak Jurek Owsiak zapowiedział, że wziąć w nim udział mogą tylko osoby zaszczepione. Open'er przyjął formę Open'er Park, a OFF Festival - OFF Country Club.

Jeszcze nie wróciliśmy do stanu sprzed pandemią (a jak rząd nie zmusi antyszczepionkowców do zmądrzenia to w ogóle do niego nie wrócimy), więc te dwie ostatnie imprezy odbywają się w tym roku w okrojonej formie. I tak w przypadku OFF Country Club w Katowicach już między 6 a 8 sierpnia wystąpią m.in. Mitch & Micht, Artur Rojek, KRÓL, Brodka, Smolik oraz Quebonafide. A dopiero w przyszłe wakacje impreza powróci w pełnym wymiarze. I jak się okazuje mamy na co czekać.

REKLAMA

Iggy Pop i Bikini Kill na OFF Festival 2022

OFF Festival właśnie ogłosił część lineupu na przyszłoroczną edycję imprezy. Zobaczymy na niej m.in. gwiazdy, które miały wystąpić w 2020 roku, wśród nich jest sam Iggy Pop. Tak jest, ojciec chrzestny punkrocka pojawi się w Dolinie Trzech Stawów, aby zagrać dla polskich fanów swoje największe hity. Prócz tego na scenie festiwalu wrzeszczeć i głośno (chociaż niekoniecznie równo) grać będą prekursorki ruchu riot grrrl, czyli zespół Bikini Kill.

REKLAMA

A to tylko część atrakcji. W planach są bowiem także występy Yves Tumor, The Armed, Mdou Moctar, Erika de Casier, Squid, Pi’erre Bourne, Yard Act i Natalie Bergman.

Karnety zakupione na odwołane edycje z zeszłego i tego roku zachowują ważność. Jeśli jednak dopiero teraz decydujecie się na udział w imprezie, nie zwlekajcie i już zamawiajcie wejściówki za pośrednictwem eBilet. Dzięki nim będziecie mogli zaszaleć w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach w dniach 5-7 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA