REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Plotka: David Schwimmer spotyka się z Jennifer Aniston. Na takie zakończenie „Przyjaciół” czekaliśmy

Z „Przyjaciele: Spotkanie po latach” dowiedzieliśmy się, że Ross i Rachel czuli do siebie miętę nie tylko na ekranie. A przecież stara miłość nie rdzewieje. Jennifer Aniston i David Schwimmer podobno są parą.

11.08.2021
12:58
Jennifer aniston przyjaciele ross rachel schwimmer aniston
REKLAMA

Przez 10 sezonów „Przyjaciół” byliśmy świadkami wzlotów i upadków w relacji Rossa (David Schwimmer) i Rachel (Jennifer Aniston). Nie byli razem, byli razem, mieli przerwę, nie mieli przerwy... i tak w kółko. Po niemal 20 latach od zakończenia serialu obsada spotkała się ponownie w odcinku specjalnym. W „Spotkaniu po latach” na fanów sitcomu czekało kilka niespodzianek.

Jedną z bomb jakie zrzucili grający w produkcji aktorzy, było wyznanie, że podczas zdjęć ekranowi Ross i Rachel naprawdę czuli do siebie miętę. Wszyscy się tego co prawda spodziewaliśmy, ale w odcinku specjalnym dostaliśmy jasne potwierdzenie. David Schwimmer i Jennifer Aniston byli sobą zauroczeni. Nigdy nie mieli jednak okazji, aby nawiązać rzeczywisty romans. Za każdym razem któreś z nich było w innym związku. Aż do teraz.

REKLAMA

Jennifer Aniston spotyka się z Davidem Schwimmerem?

Znana wszystkim mądrość, która głosi, że stara miłość nie rdzewieje, zdaje się mieć tu zastosowanie. Informator Closer doniósł bowiem portalowi, że Schwimmer i Aniston zaczęli się w końcu spotykać. Według niego uczucia w nich odżyły po tym, jak spotkali się ponownie na planie odcinka specjalnego „Przyjaciół”.

Po „Spotkaniu po latach” jasne stało się, że wspomnienia o przeszłości sprawiły, że dawne uczucia i cała chemia na nowo odżyły. Zaczęli ze sobą pisać zaraz po zdjęciach i w zeszłym miesiącu David poleciał z Nowego Jorku do Los Angeles, aby spotkać się z Jen

– twierdzi anonimowy informator.

Według doniesień Schwimmer i Aniston mieli zachowywać się jak typowa para. Siedzieli u niej w domu, śmiali się i rozmawiali. Zauważono ich też w ulubionej winiarni aktorki, gdzie popijali wino i byli pochłonięci rozmową. Chemię między nimi można było zauważyć gołym okiem.

REKLAMA

Jeśli doniesienia okażą się prawdą, zasadne wydaje się pytanie czy w tym wypadku życie naśladuje sztukę, czy sztuka naśladuje życie. Odpowiedź nie jest oczywista. Ale mając w pamięci finał wątku Rossa i Rachel w „Przyjaciołach”, związek Schwimmera i Aniston jest jego postscriptum, na jakie czekaliśmy kilkanaście lat. Publiczność w studiu szaleje, a z puszki leci głośne „awww”.

[AKTUALIZACJA z dn. 11.08.2021 o 16:25]: Przedstawiciel Davida Schwimmera w rozmowie z portalem The Sun kategorycznie zaprzeczył plotkom o romansie swojego klienta z koleżanką z planu „Przyjaciół”. W powyższych informacjach nie ma podobno ani odrobiny prawdy. Najwięksi fani Rossa i Rachel pewnie będą z tego powodu rozczarowani, ale tak to już bywa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA