REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pojawił się trailer pierwszego filmu o procesie Depp vs. Heard. Premiera jeszcze we wrześniu

Procesem Johnny'ego Deppa i Amber Heard żyliśmy jeszcze kilka miesięcy temu. Nie minęło wiele czasu od wydania wyroku, a już za chwilę dostaniemy pierwszy film fabularny o batalii sądowej eksmałżonków. W sieci właśnie pojawił się jego trailer.

28.09.2022
20:22
johnny depp amber heard proces film
REKLAMA

Emocje po, okrzykniętym tak przez media, procesie dekady jeszcze nie opadły. W końcu batalia Johnny'ego Deppa i Amber Heard skończyła się w czerwcu. Teraz będzie okazja, aby przeżyć to wszystko ponownie. Powstał bowiem pierwszy film fabularny, który przedstawia sądową wojnę eksmałżonków i właśnie otrzymaliśmy jego trailer.

Sądząc po popularności procesu Deppa i Heard, pewnym było, że branża filmowa będzie chciała na nim zarobić. "Hot Take: The Depp/Heard Trial" powstało jednak w zaskakująco ekspresowym tempie. Pierwsze informacje na temat produkcji pojawiły się w połowie tego miesiąca (sic!), a sama produkcja zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

REKLAMA

Johnny Depp vs. Amber Heard - zwiastun filmu o procesie dekady

W "Hot Take: The Depp/Heard Trial" w głównych bohaterów wcielają się Mark Hapka i Megan Davis. To oni piorą publicznie brudy i przerzucają się w filmie wzajemnymi oskarżeniami z równym zacięciem, co pierwowzory ich bohaterów na sali sądowej. Jak widać po udostępnionych trailerze, zobaczymy też jak na to wszystko reagowała opinia publiczna.

REKLAMA
Johnny Depp - Amber Heard - film

Premiera filmu o procesie Johnny'ego Deppa i Amber Heard już 30 września. Niestety w Polsce nie obejrzymy go wtedy legalnie. "Hot Take" to produkcja oryginalna platformy Tubi, z której Amerykanie mogą korzystać za darmo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA