REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Król tygrysów powróci jeszcze w tym roku. Netflix zapowiedział 2. sezon i cztery inne dokumenty

Netflix w ostatnich latach stworzył wiele popularnych seriali dokumentalnych, ale żaden nie był takim hitem jak „Król tygrysów”. Produkcja poświęcona nielegalnej działalności Joe Exotica i jego wojny z Carole Baskin niespodziewanie doczeka się 2. sezonu. Serwis zapowiedział też szereg nowych dokumentów na przyszły rok.

23.09.2021
21:17
król tygrysów 2 netflix nowy sezon kiedy
REKLAMA

„Król tygrysów” to jedna z tych historii, które zupełnie z zaskoczenia chwytają widzów w garść i stają się globalnym hitem. Mało kto spodziewał, że dokument poświęcony farmie tygrysów pobije popularnością takie hity jak „Stranger Things”, a jednak tak właśnie się stało. Zainteresowanie produkcją nie wzięło się oczywiście znikąd. Recenzje „Króla tygrysów” były niezwykle entuzjastyczne, a sama historia wciągała lepiej niż niejeden świetny film fabularny. Hollywood zresztą szybko zareagowało i zabrało się za tworzenie dwóch seriali aktorskich o Carole Baskin i Joe Exoticu.

W jednym z nich miał zagrać sam Nicolas Cage, ale Amazon Studios ostatecznie zdecydowało się o skasowaniu projektu. Na szczęście nie oznacza to końca serialowych nowości z bohaterami „Króla tygrysów”. Nie chodzi natomiast o fabularną reinterpretację przedstawionych tam wydarzeń, lecz ich... ciąg dalszy. Netflix ogłosił bowiem, że pracuje nad 2. sezonem dokumentu. Jak informuje portal Variety, stało się to w trakcie specjalnego ogłoszenia ramówki produkcji z gatunku true crime na koniec 2021 i początek 2022 roku.

REKLAMA

„Król tygrysów” wróci jeszcze przed końcem roku.

„Król tygrysów 2” ma dostarczyć widzów jeszcze więcej szaleństwa i chaosu. Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów, czego będzie dotyczyć nowy sezon, ale jedno jest pewne. Zobaczymy w nim Joe Exotica za kratami. Ekscentryczny biznesmen nie dostał ułaskawienia od Donalda Trumpa i odsiaduje w tym momencie wyrok 17 lat pozbawienia wolności. Opublikowane przez platformę fragmenty pokazują Exotica w więzieniu, Jeffa Lowe'a, a także Carole Baskin po przejęciu farmy tygrysów swojego rywala.

REKLAMA

Oprócz tego ujawniono, że użytkownicy Netfliksa w kolejnych miesiącach dostaną cztery inne produkcje o prawdziwych zbrodniach. Będą to seriale „Bad Vegan” i „The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman” oraz filmy „Trust No One: The Hunt for the Crypto King” i „Tinder Swindler”. Czy wśród nich znajdzie się nowy hit na miarę „Making a murderer” i „Króla tygrysów”? Przekonamy się o tym w nieodległej przyszłości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA