REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Korwin Piotrowska zbluzgała Wojewódzkiego i wyszła z programu: "Jesteś głupim ciulem"

Karolina Korwin Piotrowska wyszła z programu Kuby Wojewódzkiego. Samozwańczy król TVN-u udostępnił w mediach społecznościowych klip z nadchodzącego odcinka, na którym widać jak publicystka z niesmakiem opuszcza studio i nazywa prowadzącego "głupim ciulem". Wideo nie zdradza jednak, co wyprowadziło ją z równowagi.

17.03.2022
14:59
karolina korwin piotrowska kuba wojewódzki kontrowersje
REKLAMA

Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin Piotrowska od dawna drą ze sobą koty. Teoretycznie osadzają się na dwóch skrajnych biegunach showbiznesu, ale w podobny sposób budują swoje marki na kontrowersjach. Podczas gdy samozwańczy król TVN-u rzuca, złośliwi powiedzieliby, dziaderskimi żartami i zachowuje się niedojrzale, publicystka walczy z wszelkimi przejawami nierówności i stawia się w roli adwokatki krzywdzonych kobiet.

Ostatnio Korwin Piotrowska wydała książkę "Wszyscy wiedzieli", w której porusza ważki temat mobbingu w polskich szkołach filmowych. W ramach jej promocji publicystka często udziela wywiadów dla radia i telewizji (w jednym z nich zdradziła nawet, co spotkało ją na planie show "Top Model"). Już w najbliższy wtorek zobaczymy ją na kanapie programu Kuby Wojewódzkiego. Chociaż do emisji jeszcze trochę czasu, udostępniony przez dziennikarza klip zdradza, że kontrowersji nie zabraknie.

REKLAMA

Karolina Korwin Piotrowska vs. Kuba Wojewódzki:

Korwin Piotrowska gościła już w programie Wojewódzkiego. Było to bardzo dawno temu, bo w 2004 roku. W ciągu minionych 18 lat obydwoje często wyrażali niechęć do siebie nawzajem. Kłócili się na łamach mediów tradycyjnych i social mediów. On krytykował ją za brak dystansu, a ona wyzywała go od seksistów i erotomanów.

Każdy, kto śledził konflikt między Korwin Piotrowską i Wojewódzkim, wie, że bywało ostro. Obydwoje są bowiem znani z ciętego języka i nie przebierali w słowach, aby wbić sobie nawzajem szpilę. Ponowne pojawienie się publicystki na słynnej kanapie wydawało się oznaczać zakopanie topora wojennego. Jeśli jednak tak myśleliście, to byliście w błędzie.

Karolina Korwin Piotrowska wychodzi z programu Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki - Karolina Korwin Piotrowska - kontrowersje

Wojewódzki w ramach promocji swojego programu udostępnił w mediach społecznościowych klip z nadchodzącego odcinka. Jego gośćmi będą Natalia Nykiel i właśnie Korwin Piotrowska. Jak się jednak okazuje, ta ostatnia nie wytrzymała do końca nagrania. W wideo widzimy bowiem, jak opuszcza ona studio i rzuca w stronę prowadzącego:

Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś. Nadal jesteś głupim ciulem i debilem, 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni.

Wojewódzki zareagował na to ze stoickim spokojem. Wypomniał jej, że przecież sama zawsze mówi, że nie boi się pytań. Widocznie "król TVN-u" mocno tym razem przesadził. Nie wiadomo jednak w jaki sposób. Być może rzucił komentarzem nie na miejscu, albo po prostu seksistowskim żartem. Skontaktowaliśmy się z Karoliną Korwin Piotrowską z prośbą o komentarz. Powiedziała tylko:

REKLAMA

Proszę włączyć we wtorek telewizor.

Być może mamy więc do czynienia z akcją marketingową, mającą na celu wzbudzić większe zainteresowanie programem Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz w ten właśnie sposób wykorzystuje zaistniałe kontrowersje, nie tak dawno zapowiedział odejście z TVN-u, co okazało się tanią prowokacją. Teraz pytanie, czy taka forma promocji przysporzy więcej fanów jemu, czy Korwin Piotrowskiej. Może nawet obydwoje wyjdą na tym kiepsko. Przekonamy się po wtorkowym odcinku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA