REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Kuba Wojewódzki kończy z programem w TVN i żegna się z widzami po 20 latach. Dlaczego?

Program Kuby Wojewódzkiego ledwo co powrócił po wakacyjnej przerwie na antenę, a już niedługo będzie z niej zdjęty. Samozwańczy „Król TVN” podziękował widzom za 20 lat obecności. Prawdopodobnym powodem tej sytuacji jest jego występ w „Dzień Dobry TVN”, gdzie obrażał gwiazdy tej stacji.

09.09.2021
12:11
kuba wojewodzki tvn koniec programu
REKLAMA

Kuba Wojewódzki pojawił się w śniadaniowym programie TVN, by uczcić 15 lat obecności w ramówce. Showman jest znany z kontrowersji, ale nikt nie spodziewał się, że zacznie szydzić z koleżanek ze stacji. Obraził Małgorzatę Rozenek-Majdan (prowadziła w TVN „Perfekcyjną Panią Domu”) i jedną z prowadzących konkurencyjne „Pytanie na śniadanie” – Katarzynę Cichopek (wcześniej zwyciężyła w TVN-owskim „Tańcu z gwiazdami”).

REKLAMA

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgorzata Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci. 

— stwierdził Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki ponoć trafił na dywanik do dyrektora Edwarda Miszczaka. Miarka się przebrała.

W TVN zawrzało na tyle, że niepokorny 58-latek trafił na rozmowę z dyrektorem programowym stacji. To nieoficjalne informacje, bowiem nikt z pytanych przez media pracowników nie chciał udzielić komentarza pod nazwiskiem. Pudelek porozmawiał anonimowo z jednym z nich.

Wojewódzki kolejny raz wykazał się totalnym brakiem szacunku dla własnej stacji i współpracowników. Obraża wszystkich od lat bez żadnych konsekwencji ze strony władz TVN, bo wie, że Edward Miszczak bardzo go lubi i przymyka oko na jego ekscesy. Podobno od razu po emisji programu doszło między nimi do rozmowy, ale jaki będzie jej efekt, nie wiadomo.

— przyznał anonimowy informator Pudelka.

Tego samego dnia, czyli we wtorek wieczorem, widzieliśmy pierwszy odcinek 30 sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Wystąpiła w nim Agnieszka Więdłocha, Cezary Żak i Vito Bambino. Nic nie zapowiadało takie obrotu spraw. Gospodarz nawet podziękował na początku, że od 15 lat prowadzi swoje talk-show w TVN. Wcześniej, od 2002 do 2006 roku program był emitowany na antenie Polsatu.

Nie wiadomo, czy to brawurowy występ w „DDTVN” spowodował zakończenie programu Kuby Wojewódzkiego. Próbowaliśmy się z nim skontaktować, ale odezwała się automatyczna sekretarka. Musiałby być to jednak wielki zbieg okoliczności, że nowy post na Instagramie pojawił się dwa dni później.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu "Kuba Wojewódzki” dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych.

— napisał Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki kończy z TVN? Showman pożegnał się z widzami

REKLAMA

Jak możemy interpretować wpis Kuby Wojewódzkiego na Instagramie? Czarno-białe zdjęcie na tle logo TVN może świadczyć, że żegna się z tą stacją, a tekst sugeruje, że także programem w znanej nam wszystkim formie. Nie znaczy to jednak, że odchodzi z Grupy Discovery – możliwe, że przeniesie się na Player.pl. Dwa specjalne odcinki przed wakacjami  (z Moniką Miller i Gargamelem oraz ekipą „One Night Squad”) były dostępne wyłącznie online.

Powyższy post byłby więc niezłym trollingiem. Z drugiej strony na naszym rynku pojawiło się ostatnio tyle platform streamingowych (m.in. Viaplay), a w przyszłym roku dojdzie jeszcze HBO Max, że nie zdziwiłbym się jeśli Kuba Wojewódzki definitywnie zakończył współpracę i przeszedł do internetowej konkurencji w nowej formule.

* Zdjęcie główne: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA