REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Chłopaki przeginają pałę. Amazon kręcił nosem na seks z ośmiornicą w "The Boys"

Twórcy serialu "The Boys", będącego satyrą na superbohaterów, dotarli wreszcie do momentu, w którym Amazon zaczął kręcić nosem. Włodarzom usługi Prime Video, która jest domem dla tytułowych Chłopaków, nie chodziło jednak o orgię z odcinka Bohaterogazm per se, ogromnego rozciągającego się penisa ani o podglądanie przez organizatora "Bohaterogazmu" odbytów gości bez ich zgody. Problemem okazał się dopiero... seks z ośmiornicą.

26.06.2022
18:52
the boys seks z osmiornica deep amazon prime video-min
REKLAMA

"The Boys" na podstawie komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona tydzień w tydzień przesuwa granicę tego, co może trafić do serialu o superbohaterach. W najnowszym sezonie, który rozpoczął się od supka bazującego na Ant-Manie wchodzącego do środka penisa swojego kochanka, byliśmy świadkami wielu porąbanych scen, na które scenarzyści z Marvela i DC w życiu by nie mogli sobie pozwolić. Włodarze firmy Amazon, którzy finansują to przedsięwzięcie, znosili ze stoickim spokojem kolejne wariackie pomysły scenarzystów - ale do czasu.

REKLAMA

Czytaj też:

"The Boys" na Prime Video i seks z ośmiornicą

Jak podaje serwis TV Line, twórcom serialu "The Boys" udało się wreszcie dotrzeć do granicy tego, co ich mocodawcy są w stanie zaakceptować bez gadania. Problematyczna okazała się scena z najnowszego odcinka o tytule Bohaterogazm, w której Deep (superbohater wzorowany na Aquamanie z komiksów DC grany przez Chace'a Crawforda) zostaje przyłapany na uprawianiu seksu z ośmiornicą.

Jak jednak już wiemy, korporacja w końcu się na zgodziła na umieszczenie tej sceny, ale nie bez poważnych obiekcji. Eric Kripke, czyli showrunner serialu, zdradził niedawno, iż to właśnie ta konkretna scena z Deepem została zakwestionowana przez władze Prime Video jako pierwsza. Wcześniej korporacja nie zgłaszała podobnych wątpliwości. Dla ekipy była ona też bardzo trudna do nakręcenia.

Co dalej z "The Boys"?

Eric Kripke zdradził, że pomysł, by pokazać Deepa w niedwuznacznej sytuacji z ośmiornicą w odcinku "Bohaterogazm", poruszył wiele szczebli korporacyjnej drabiny w Amazonie. W firmie rozpoczęła się gorąca dyskusja na temat tego, co pojawia się w "The Boys", co związanego było z przepisami, które sprzeciwiają się ukazywaniu na ekranie seksualnego wykorzystywania zwierząt.

Ciekawi mnie też, czy "The Boys" jeszcze w tym sezonie nas czymś podobnym do "Bohaterogazmu" zaskoczy, czy też teraz serial da nam nieco odpocząć. Dowiemy się tego już niedługo, gdyż ostatnie dwa epizody tego serialu od Amazona trafią na platformę Prime Video odpowiednio 1 lipca i 8 lipca 2022 r. Wiemy też, że na tym nie koniec, gdyż produkcja otrzymała zamówienie na 4. sezon oraz spin-off.

REKLAMA

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA