REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Najdziwniejszy spin-off "Gry o tron" naprawdę powstaje. Emilia Clarke potwierdza prawdę o Jonie Snowie

"Gra o tron" zaraz doczeka się pierwszego prequela. "Ród smoka" wielkimi krokami zmierza na HBO i HBO Max, a tymczasem szykuje nam się również sequel serialu. Emilia Clarke potwierdziła bowiem, że Kit Harington pracuje nad spin-offem, który będzie skupiał się na losach Jona Snowa. Aktor ma być w niego wyjątkowo mocno zaangażowany.

23.06.2022
15:26
gra o tron jon snow spin off
REKLAMA

W zagranicznych mediach już chwilę temu pojawiły się doniesienia, że HBO zaczęło rozwijać projekt sequela "Gry o tron". Pierwsze skrzypce zagrać w nim miał podobno nie kto inny jak Jon Snow. Według plotek spin-off pokazałby bowiem, co spotkało granego przez Kita Haringtona bohatera po wydarzeniach przedstawionych w oryginalnym serialu. Fani nie dowierzali jednak w te doniesienia i kpili z projektu. A jednak okazuje się to prawdą.

Znana dzięki roli Daenerys Targaryen Emilia Clarke twierdzi, że spin-off "Gry o tron" z Jonem Snowem rzeczywiście powstaje. Ma informacje z pierwszej ręki. Powiedział jej o tym najbardziej zainteresowany tematem człowiek - Kit Harington. To on miałby bowiem powrócić w roli bękarta Neda Starka.

REKLAMA

Gra o tron - Emilia Clarke potwierdza, że trwają prace nad sequelem.

Wciąż nie ma więcej szczegółów dotyczących sequela "Gry o tron" z Jonem Snowem w roli głównej. Kit Harington zapewnił jednak swoją koleżankę z planu oryginalnego serialu, że produkcja powstaje. "On mi to powiedział. To się dzieje" - stwierdziła w wywiadzie z brytyjskim BBC Emilia Clarke. Aktorka po chwili zorientowała się, że może jednak wyznała za dużo. Dlatego dodała:

Z tego co rozumiem, Kit to tworzy, więc pracuje nad tym od podstaw. Z tego względu to, co zobaczycie, jeśli do tego dojdzie, jest sygnowane Kitem Haringtonem.

Ród smoka to pierwszy spin-off od HBO

Prace nad sequelem "Gry o tron" są na bardzo wczesnym etapie rozwoju. HBO może jeszcze podjąć decyzję, że serial jednak nie powstanie. Wszystko zapewne zależy od sukcesu zbliżającego się "Rodu smoka". Jeśli prequel stanie się hitem, wtedy zapewne i Jon Snow doczeka się własnej produkcji. Oprócz tego HBO pracuje też nad szeregiem innych aktorskich i animowanych spin-offów, ale akcja każdego z nich toczy się przed wydarzeniami z "Gry o tron".

Premiera "Rodu smoka" 22 sierpnia na HBO i HBO Max.

REKLAMA

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA