REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Druga połowa roku będzie należeć do Netfliksa. Powrócą „Wiedźmin”, „Dom z papieru” i „Cobra Kai”

Kilka kontynuacji najpopularniejszych seriali Netflixa już powinno mieć swoje premiery. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany producentów i je przesunięto. Wśród nich są nowe sezony „Wiedźmina” i „Ty”. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze, a przez to w drugiej połowie 2021 roku będzie mieć prawdziwy wysyp najmocniejszych tytułów amerykańskiego giganta streamingu.

21.04.2021
11:38
Wiedźmin Netflix 2 sezon 2021
REKLAMA

Netflix właśnie opublikował swoje wyniki za pierwszy kwartał tego roku. Wzrost serwisu wyhamował aż czterokrotnie – przybyło „tylko” cztery miliony nowych kont. W analogicznym okresie 2020 roku do serwisu dołączyło aż 16 milionów nowych użytkowników. Było to oczywiście związane z lockdownem. Karma jednak wraca i przez to, że pandemia wstrzymała przemysł filmowy, w tym roku Netflix wypuścił mniej hitów.

REKLAMA

To, co wydarzyło się na początku roku, wynika z tego, że wiele projektów, na które liczyliśmy, że wyjdą wcześniej, zostało przesuniętych przez opóźnienia w post-produkcji i Covid-19. Myślę, że wszystko ustabilizuje się w drugiej połowie roku, zwłaszcza w czwartym kwartale, kiedy powrócą sezony naszych najpopularniejszych produkcji jak „Wiedźmin”, „Ty” i „Cobra Kai”, a także kilka dużych filmowych „pewniaków”, które wyjdą później, niż się spodziewaliśmy jak „Red Notice” i „Escape From Spiderhead”.

Ted Sarandos, współwłaściciel i dyrektor ds. treści Netfliksa

Produkcja kontynuacji serialu o perypetiach Geralta ruszyła w lutym 2020 roku, ale została wstrzymana przez pandemię Covid-19. Wznowiono ją w sierpniu, by za chwilę, w listopadzie, znów ją zawiesić. Do tego doszły przetasowania w obsadzie spowodowane zakażeniami koronawirusem. 3. sezon „Ty” ogłoszono już w styczniu 2020 roku. Aktorzy wrócili na plan w grudniu, ale zdjęcia musiały zostać przerwane w związku z wiadomo czym.

Jeszcze w tym roku zobaczymy czwarty sezon (ale pierwszy w pełni netfliksowy) „Cobra Kai”, finał „Domu z papieru”, a także kilka filmów, który na pewno pewną w topkach platformy. Wśród nich jest zwieńczenie trylogii „The Kissing Booth”, a także tytuły, które przyciągną widzów chociażby ze względu na obsadę.

W „Red Notice” („Czerwona nota”) na ekranie zobaczymy Gal Gadot, The Rocka i Ryana Reynoldsa. Z kolei w „Don't Look Up” występują takie gwiazdy jak Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Cate Blanchett i Timothée Chalamet. Oprócz tego czekamy też na premierę ciekawie zapowiadającego się thrillera sci-fi „Escape From Spiderhead” z Chrisem Hemsworthem. Można więc śmiało powiedzieć, że Netflix jeszcze jest w stanie to odrobić gorsze, niż zakładano, rozpoczęcie 2021 roku.

Kontynuacje najpopularniejszych seriali Netflixa w drugiej połowie 2021 r.

 • Wiedźmin (2. sezon)
 • Ty (3. sezon)
 • Cobra Kai (4. sezon)
 • Sex Education (3. sezon)
 • Dom z papieru (5. sezon)

Nadchodzące filmowe „pewniaki” Netflixa w drugiej połowie 2021 r.

REKLAMA
 • Red Notice
 • Escape From Spiderhead
 • Don't Look Up
 • The Kissing Booth 3

zdjęcie główne: Katalin Vermes / Netflix

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA