REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nie wiesz, co oglądać? Spokojnie, Netflix znajdzie serial dla ciebie i twojego dziecka. Nowe funkcje w serwisie

Wszystkie interesujące cię filmy i seriale na Netfliksie już obejrzane? Niemożliwe. Biblioteka platformy jest na tyle bogata, że tytułów do oglądania nigdy nie zabraknie. Teraz serwis pomaga odkrywać nowe produkcje. Wprowadza udogodnienia dla niezdecydowanych. Jedno z nich z pewnością przypadnie do gustu rodzicom.

20.05.2022
17:36
netflix co oglądać funkcje nowe
REKLAMA

Czekacie na nowe "Stranger Things", ale dotychczasowe sezony oglądaliście już tyle razy, że wyrwani ze snu w środku nocy możecie opowiedzieć, co dzieje się w którym odcinku? Nie wiecie więc co obejrzeć na Netfliksie, bo oferta platformy was przytłacza? Spokojnie. Serwis znalazł rozwiązanie dla niezdecydowanych. Po odtwarzaniu losowym wprowadza nowe funkcje mające pomóc wam znaleźć nowy ulubiony tytuł.

Na urządzeniach z systemem Android w aplikacji Netfliksa można korzystać z odtwarzania losowego. Funkcja ta wybiera za użytkownika film lub serial do obejrzenia. Do tej pory było to jedyne udogodnienie dla niezdecydowanych, którzy gubią się w ofercie platformy. Teraz to się zmieniło i doszły kolejne. Jedno z nich z pewnością ucieszy rodziców.

REKLAMA

Nowa funkcja na Netflix - Propozycja na dziś

Jeśli macie problem z wybraniem filmu lub serialu na wieczór, Netflix służy pomocą. W serwisie pojawił się bowiem nowy rząd pod nazwą "Propozycja na dziś". Znajdziecie w nim podpowiedzi tytułów, które mogą przypaść wam do gustu, kiedy poczujecie się zagubieni w ofercie platformy. Działa to na bardzo prostych zasadach. Dostajecie podgląd wybranych produkcji dostępnych na platformie.

netflix nowa funkcja propozycja na dziś class="wp-image-1963873"
Netflix - nowa funka - Propozycja na dziś

Na Netfliksa wjechała 3. część "Miłości, śmierci i robotów"? Po co zwlekać, najlepiej zasiąść do niej już wieczorem w dniu premiery. Nie odpaliliście jeszcze "Prawnika z Lincolna"? Kilka wolnych godzin nada się idealnie, aby to zmienić. Już nie musicie w nieskończoność buszować po ofercie platformy, aby znaleźć ten jeden film lub serial do obejrzenia. Wybierzcie coś z "Propozycji na dziś", a pewnie się nie zawiedziecie.

Nowa funkcja na Netflix - Mystery Box

To nie jedyne udogodnienie dla niezdecydowanych, jakie wprowadza Netflix. Platforma poinformowała o nowej funkcji zwanej Mystery Box, która przypadnie do gustu przede wszystkim rodzicom. Jeśli wasze dzieci płaczą już podczas setnego oglądania "Psiego Patrolu", teraz będziecie mogli powstrzymać ich łzy, zdając się na nową opcję.

 class="wp-image-1963921"
Netflix - nowa funkcja - Mystery Box

Na profilach dziecięcych znajdzie się rząd z prostokątem ze znakiem zapytania w środku. To właśnie tajemnicze Mystery Box. Kliknięcie na niego spowoduje, że wyświetlą się rekomendacje pod postacią nowych produkcji do obejrzenia. Oczywiście, dobrane na podstawie produkcji, które dotychczas obejrzano na danym koncie.

REKLAMA

Netflix - kiedy nowe funkcje?

Jeśli w tym momencie rzuciliście się na Netfliksa, aby szukać tych udogodnień, to możecie sobie darować. Kiedy już się u was pojawią, na pewno ich nie przegapicie. Jak to zwykle we wprowadzaniu podobnych funkcji bywa, stopniowo będą pojawiać się na kolejnych kontach. Niedługo z pewnością każdy z nas będzie mógł się nimi cieszyć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA