REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Netflix nie tylko kasuje. Te produkcje będziemy oglądać w następnych latach

Te seriale Netfliksa jeszcze powrócą. W tym roku platformie zdarzyło się skasować całkiem sporo tytułów. Na szczęście wiele innych przedłużyła. "Emily w Paryżu" i "Wikingowie: Walhalla" dostaną dwa kolejne sezony. Za to "Stranger Things" i "Jeszcze nigdy..." niedługo dobiegną końca. A to tylko wierzchołek góry lodowej.

09.05.2022
17:00
stranger things nowe sezony netflix seriale
REKLAMA

2022 rok nie zaczął się dla Netfliksa pomyślnie. Po pierwszym kwartale okazało się, że platformie po raz pierwszy od dekady spadła liczba subskrybentów. Skończyło się to weryfikacją planów produkcyjnych, a co za tym idzie pokaźnej liczbie skasowanych seriali. Wiele tytułów nie doczeka się kolejnych sezonów. Nie tyczy się to jednak tych poniższych.

REKLAMA

Netflix - te seriale platformy dostaną kolejne sezony

Z jednej strony Netflix pokasował mnóstwo seriali, ale z drugiej całkiem sporo tytułów przedłużył o kolejne sezony. Dlatego "Emily w Paryżu" i "Wikingowie: Walhalla" dostaną jeszcze na pewno dwie odsłony. Za to "Stranger Things" i "Jeszcze nigdy..." niedługo dobiegną końca.

Emily w Paryżu - Netflix

Fani przygód tytułowej Emily w Paryżu mają powody do radości. Serial został w tym roku przedłużony. Co więcej, dostanie on na pewno nie jeden, a dwa kolejne sezony. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy zobaczymy trzecią i czwartą odsłonę produkcji. Prawdopodobnie będziemy musieli na nie jeszcze poczekać. Według domysłów pierwsza z nich pojawi się na Netfliksie dopiero na początku 2023 roku.

Netflix przedłużył serial o dwa kolejne sezony.

Jeszcze nigdy...

Dosłownie chwilę temu Netflix poinformował o dacie premiery trzeciego sezonu "Jeszcze nigdy...". Pojawi się on na platformie 12 sierpnia 2022 roku. To już za kilka miesięcy. Od jakiegoś czasu wiemy jednak, że nie będzie to ostatnia odsłona młodzieżowego hitu. Jego bohaterowie powrócą jeszcze raz, aby ta opowieść odpowiednio się zakończyła. Tak, czwarty sezon produkcji będzie tym ostatnim.

Netflix przedłużył serial o kolejny sezon.

Stranger Things

Stranger Things - Netflix

Już za chwilę "Stranger Things" rozsadzi Netfliksa pierwszymi odcinkami czwartego sezonu. Potem w lipcu pojawi się sezon 4B i fanom produkcji przyjdzie czekać na finał. Piąty sezon będzie tym ostatnim. Nie wiadomo na razie, kiedy go zobaczymy. Na otarcie łez możemy za to dodać, że świat przedstawiony będzie jeszcze prawdopodobnie eksploatowany w teasowanych już spin-offach.

Netflix przedłużył serial o kolejny sezon.

Ach, ten "Filuś i Kubuś". Postacie znane ze słynnej platformówki potrafią pakować się w kłopoty i wychodzić z nich z wielkim wdziękiem. Ci bohaterowie jeszcze powrócą. Serial z pewnością dostanie drugi sezon. Co będzie z produkcją dalej? To się dopiero okaże.

Netflix przedłużył serial o kolejny sezon.

Wikingowie: Walhalla

Wikingowie: Walhalla - Netflix

Spin-off słynnych "Wikingów" przypadł do gustu użytkownikom Netfliksa. Dlatego platforma zdecydowała się przedłużyć serial o dwa kolejne sezony. Na pewno dostaniemy więc drugą i trzecią odsłonę produkcji. A jeśli będą one cieszyć się zainteresowaniem subskrybentów usługi, na tym pewnie się nie skończy.

Netflix przedłużył serial o kolejne dwa sezony.

Słodkie magnolie

Drugi sezon "Słodkich magnolii" nie tak dawno zawitał na Netfliksa. Fani produkcji wiedzą jednak, że to nie koniec perypetii ich ulubionych bohaterek. One powrócą jeszcze przynajmniej w jednej odsłonie serialu. Na tę chwilę nie wiadomo, jednak kiedy to nastąpi.

Netflix przedłużył serial o kolejny sezon.

Pełna lista przedłużonych w 2022 roku seriali Netfliksa

 • Emily w Paryżu: Sezon 3 & 4
 • Jeszcze nigdy...: Sezon 4 (finał)
 • Zbuntowani: Sezon 2
 • Stranger Things: Sezon 5 (finał)
 • Filuś i Kubuś: Sezon 2
 • Wikingowie: Walhalla: Sezon 2 & 3
 • Miłość jest ślepa: Sezon 4 & 5
 • Słodkie magnolie: Sezon 3
REKLAMA

Netflix - te seriale dostaną kolejne sezony

Powyższe seriale i programy nie podzieliły losu "Archiwum 81" czy "Raising Dion". Dostaną one bowiem kolejne sezony. Jedne tytuły doczekają się kilku nadchodzących odsłon, a inne za chwilę dobiegną końca. Fani wymienionych tu produkcji nie będą mogli narzekać na nudę. Ich ulubieni bohaterowie jeszcze bowiem powrócą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA