REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Kontynuacja bardzo popularnej komedii wpadła do serwisu Netflix. Sprawdzamy nowości

Niech was nie zwiodą dzisiejsze nowości Netfliksa - weekend w serwisie zaczyna się luźno, a wszystko po to, by w piątek zrzucić prawdziwą petardę. Na platformę wpadły komediowe produkcje, w tym długo wyczekiwana kontynuacja sitcomu "The Upshaws".

18.04.2024
10:55
netflix nowosci the upshaws czesc 5
REKLAMA

W ostatnich dniach biblioteka Netfliksa wzbogaciła się o kilka mocnych produkcji. Na początku kwietnia zadebiutował "Ripley" z Andrew Scottem w roli głównej, a także mocny serial "Porwanie lotu 601", który znajduje się obecnie w TOP produkcji Netfliksa. Subskrybenci serwisu na potęgę oglądają również kryminalny serial "Antracyt", norwesko-szwedzki miniserial "Noc u progu lata" oraz oparty na faktach tytuł "Reniferek", opowiadający o stalkerce pewnego znanego komika.

REKLAMA

Po weekendzie zestawienie najlepszych filmowych produkcji na platformie może nieco ulec zmianie, a to z tego względu, że już jutro na Netfliksie zadebiutuje długo wyczekiwana 2. część produkcji Zacka Snydera - "Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany". Obecnie króluje polska produkcja "Piep*zyć Mickiewicza" z Dawidem Ogrodnikiem w roli głównej, hiszpańska komedia romantyczna "Między nami ściana" oraz trzymający w napięciu true crime "Co zrobiła Jennifer". Wracamy tymczasem do dzisiejszych nowości, które z pewnością wprowadzą subskrybentów serwisu w wesoły nastrój.

Nowości serwisu Netflix: The Upshaws: część 5.

Sitcom "The Upshaws" wraca z długo wyczekiwaną kontynuacją! Komediowy serial skupia się na tytułowej rodzinie robotniczej Upshaw, której głową jest Bennie (Mike Epps). Czarujący mechanik z dobrymi intencjami, który często wpada w kłopoty, próbuje wieść normalne życie ze swoją żoną Reginą (Kim Fields), dwiema córkami (Khali Daniya-Renee Spraggins i Journey Christine), pierworodnym synem (Jermelle Simon) i nastolatkiem z innego związku (Diamond Lyons), a także zgryźliwą szwagierką (Wanda Sykes). Bennie nie ma konkretnego planu na życie, a tymczasem jego bliscy zaciekle walczą o to, by wspiąć się na kolejny szczebel społecznej drabiny.

Netflix: zwiastun 5. części serialu "The Upshaws"

Jak bracia

Fabuła serialu "Jak bracia" skupia się na dwóch najlepszych kumplach (Hanan Savyon i Guy Amir), których życie zostaje wywrócone do góry nogami przez jedną niespodziewaną wiadomość. Wskutek przygnębiającej informacji obaj postanawiają udać się w podróż z Jerozolimy do Krakowa na mecz piłkarski, aby choć trochę zapomnieć o problemach. Wspólny wyjazd za granicę może albo jeszcze bardziej umocnić ich przyjaźń, albo wręcz przeciwnie - oddalić ich od siebie.

REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA