REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Adaptacja kultowej mangi i opowieść Guillermo del Toro o kultowym kinie. Sprawdzamy dzisiejsze nowości Netfliksa

Do serwisu Netflix wpadły dziś dwie nowości. Jedną z nich jest krótki film "Świątynia kina: 100 lat Egyptian Theatre", w którym Guillermo del Toro wspomina kultowe kino w Los Angeles, a obok niej pojawi się trzymające w napięciu anime "Akuma Kun".

09.11.2023
15:29
Adaptacja kultowej mangi i opowieść Guillermo del Toro o kultowym kinie. Sprawdzamy dzisiejsze nowości Netfliksa
REKLAMA

Pierwsza połowa listopada zleciała jak szalona. Do tej pory w serwisie Netflix pojawiło się mnóstwo hitowych nowości. Na platformę wpadła produkcja "Ferry: Serial" z Frankiem Lammersem w roli głównej, a także kontynuacja popularnego serialu znad Bosforu "Krawiec", który po raz kolejny stał się hitem serwisu. Netflix uraczył swoich widzów również wyśmienitymi dokumentami - "Sly" to produkcja skupiająca się na Sylvestrze Stallonie, z kolei "Robbie Williams" opowiada historię genialnego muzyka z zespołu Take That. Warto rzucić także okiem na serial "Skandal Bettencourt: Jak oszukano najbogatszą kobietę świata". Tytuł skupia się na francuskiej dziedzice fortuny Liliane Bettencourt i odsłania kulisy skandalu, który w 2010 roku wstrząsnął opinią publiczną we Francji. A tymczasem sprawdzamy dzisiejsze premiery Netfliksa.

REKLAMA

Netflix - nowości na czwartek: Świątynia kina: 100 lat Egyptian Theatre

"Świątynia kina: 100 lat Egyptian Theatre" to krótkometrażowy film dokumentalny, w którym wybitny reżyser Guillermo del Toro, Ryan Johnson oraz inni popularni w branży kinowej twórcy wspominają znajdujący się w Los Angeles pałac filmu i kultowe kino Egyptian Theatre. 

Netflix: zwiastun krótkometrażowego filmu "Świątynia kina: 100 lat Egyptian Theatre"

Akuma Kun

Drugą nowością serwisu Netflix na dziś jest trzymające w napięciu anime "Akuma Kun". Twórcą serialu jest Mangaka Shigeru Mizuki, który przez magazyn "The New Yorker" został nazwany legendą, a to za sprawą tego, że Mizuki jest twórcą wielu ponadczasowych postaci. Głównym bohaterem produkcji jest tytułowy Akuma Kun, wychowany przez demona chłopiec, który wraz z pół-człowiekiem Mefisto Trzecim tworzą duet nadnaturalnych badaczy, rozwiązując różne zagadki kryminalne. 

Netflix: zwiastun anime "Akuma Kun"
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa piszemy również w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA