REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Wyciągajcie mundurki - wracamy do "Szkoły dla elity". Nowości Netfliksa na piątek

To już piątek. Na Netfliksie pojawiły się więc mniej lub bardziej wyczekiwane nowości. Najgorętszą dzisiejszą premierą jest z pewnością 5. sezon "Szkoły dla elity". To jednak niejedyny tytuł, którego nie można przegapić. Jaki jeszcze film lub serial obejrzeć po pracy lub szkole? Śpieszymy z podpowiedzią.

08.04.2022
8:37
szkoła dla elity netflix premiery nowości
REKLAMA

Jaki film lub serial oglądać dzisiaj na Netfliksie? Jest z czego wybierać. W ten piątek na platformie zadebiutowało kilka interesujących tytułów. Wśród nowości usługi jest wyczekiwany 5. sezon "Szkoły dla elity". Nie jest to jedyna premiera serwisu, którą należy mieć na uwadze, szukając rozrywki na wieczór.

REKLAMA

Netflix - jakie filmy i seriale dziś obejrzeć?

Przy 5. sezonie "Szkoły dla elity" nikt nudzić się nie będzie. A jeśli hiszpański serial was nie interesuje, to polecamy sięgnąć po głośne "Metal Lords". Sprawdźcie też jak gwiazda serii "The Kissing Booth" radzi sobie w nowym young-adultowym melodramacie science fiction - "Między życiem a śmiercią".

Szkoła dla elity: Sezon 5

Szkoła dla elity: Sezon 5 - Netflix - premiera

Czas wyprasować mundurki. Wracamy do "Szkoły dla elity". Twórcy hiszpańskiego serialu jak zwykle przygotowali dla widzów mnóstwo zwrotów akcji, jeszcze więcej nastoletnich rozterek i, oczywiście, trzymającą w napięciu intrygę kryminalną.

Serial już na Netfliksie.

Między życiem a śmiercią

Znana z serii "The Kissing Booth" Joey King powraca na Netfliksa, tym razem w roli Tessy. Główna bohaterka "Między życiem a śmeircią" straciła chłopaka w tragicznym wypadku. Coś jej jednak mówi, że to nie koniec. Zaczyna wierzyć, że ukochany komunikuje się z nią zza grobu.

Film już na Netfliksie.

Metal Lords

Metal Lords - Netflix - premiera

Dwójka wyrzutków szuka przepustki do świata sławy. Chcą zrobić karierę w muzyce metalowej. W tym celu zamierzają wygrać bitwę zespołów. Czy im się to uda? Nie jest to wcale takie pewne. Możecie jednak być przekonani, że będzie głośno jak cholera.

Film już na Netfliksie.

Netflix - nowości na piątek. Pełna lista dzisiejszych premier serwisu:

  • SZKOŁA DLA ELITY: SEZON 5 08/04/2022
  • TIGER & BUNNY: SEZON 2 08/04/2022
  • TANIEC KRYSZTAŁÓW 08/04/2022
  • METAL LORDS 08/04/2022
  • MIĘDZY ŻYCIEM A ŚMIERCIĄ 08/04/2022
  • YAKSHA: DECYDUJĄCA MISJA 08/04/2022
  • KTO ZJE ZIELONE JAJKA SADZONE?: SEZON 2 08/04/2022
REKLAMA

Premiery Netflix Polska - jakie filmy i seriale oglądać po pracy lub szkole?

Netflix nie pozwala nudzić się swoim użytkownikom. Jeśli jesteście zmęczeni po całym tygodniu w pracy lub szkole, na platformie znajdziecie filmy i seriale, które pozwolą wam się zrelaksować. W serwisie pojawiły się dzisiaj interesujące nowości. Najgorętszą premierą jest oczywiście 5. sezon "Szkoły dla elity". Znajdzie się jednak też coś dla fanów young-adultowych romansów i miłośników ciężkich brzmień. Nic tylko oglądać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA