REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. VOD
 4. Netflix /

Niesamowity film wojenny wpadł do serwisu Netflix. Sprawdź nowości platformy

Netflix nie przestaje wprowadzać swoich użytkowników w halloweenowy nastrój. Wciąż oferuje nam podszyte grozą nowości, ale przygotował też inne premiery. Bo jeśli "Moje spotkanie ze złem" was nie przerazi, zrobi to z pewnością "Na Zachodzie bez zmian". A to przecież film wojenny. Na szczęście zaraz po jego seansie możecie sięgnąć po tytuł idealny na rozluźnienie.

28.10.2022
9:10
big mouth netflix nowości premiery
REKLAMA

Netflix przybrał na październik halloweenowe barwy. Już od dłuższego czasu serwuje nam podszyte grozą premiery. Nawet jeśli "Telefon pana Harrigana", "Klątwa Bridge Hollow", czy inne nowości platformy tego typu was zawiodły, nie odpuście tytułów z mijającego tygodnia. Bo polski horror "Ostatnia wieczerza", czy "Gabinet osobliwości Guillermo del Toro" doskonale wprowadzą was w klimat wigilii Wszystkich Świętych.

Netflix horrorów ciągle nie odpuszcza i dzisiaj na platformie debiutuje chociażby "Moje spotkanie ze złem" - dokument o osobach, które wierzą, że zostały opętane przez demony. Produkcja ta wydaje się idealnie komponować z programem paranormal reality "28 dni grozy", który w zeszłym tygodniu pojawił się w serwisie.

REKLAMA

Netflix - najciekawsze nowości

Jeśli jednak chcielibyście się naprawdę dobrze przestraszyć, sięgnijcie po niemieckiego kandydata do Oscara. W "Na Zachodzie bez zmian" nie ma duchów, demonów i potworów, ale jest wojna. I zostaje pokazana bez żadnego znieczulenia. Dlatego właśnie ten film nie pozostawi na was suchej nitki.

Na Zachodzie bez zmian - Netflix - premiery

Po seansie zdecydowanie będziecie potrzebować czegoś na ochłonięcie. Netflix dobrze zdaje sobie z tego sprawę, więc na platformie debiutuje również nowe "Big Mouth". To już 6. sezon tej animacji dla dorosłych, w której obserwujemy perypetie dojrzewających bohaterów. Jak do tej pory twórcy serialu nie zawodzili, więc i tym razem możecie się spodziewać, że ubawicie się po pachy.

Najbardziej weekendową premierą jest dzisiaj jednak "Drink Masters". To w końcu program kulinarny, tylko, jak sama nazwa wskazuje, poświęcony drinkom. Światowej klasy barmani prezentują w nim swoje umiejętności i walczą o sporo kasy oraz tytuł Mistrza Koktajli. Oglądajcie na zdrowie.

REKLAMA

Pełna lista dzisiejszych nowości Netflix Polska:

 • THE BASTARD SON & THE DEVIL HIMSELF
 • BIG MOUTH: SEZON 6
 • IF ONLY
 • DRINK MASTERS
 • WENDELL I WILD
 • MY ENCOUNTER WITH EVIL
 • NA ZACHODZIE BEZ ZMIAN
 • WILD IS THE WIND
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA