REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. VOD
 4. Netflix /

Netflix właśnie wprowadził nową funkcję. Dotyczy horrorów i Halloween

Na platformie Netflix horrorów nie brakuje. Można się pogubić w tych wszystkich filmach i serialach grozy, które znajdziemy na platformie. Co oglądać? Jaki tytuł będzie dla nas najlepszy? Biorąc pod uwagę zbliżające się Halloween, są to pytania jak najbardziej uzasadnione. Serwis nie zostawia nas jednak samym sobie i stworzył specjalną sekcję dla miłośników opowieści z dreszczykiem.

22.09.2022
10:18
horrory netflix na halloween co oglądać
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Jedni jak zwykle będą narzekać, że to świętokradztwo, bezeceństwo i w ogóle nie powinno mieć miejsca, a inni cieszyć się z okazji do przebieranek, imprez i oglądania horrorów. Do tej ostatniej grupy należy Netflix. Serwis świętowanie zaczął wcześnie i na platformie już znalazła się specjalna sekcja dla wszystkich fanów opowieści z dreszczykiem.

W netfliksowej sekcji "Na Halloween" znajdziemy horrory - starsze i nowsze, oryginalne produkcje platformy i tytuły na licencji, filmy i seriale. Każdy, kto kiedykolwiek przeglądał bibliotekę opowieści grozy serwisu, wie, że jest tego naprawdę sporo. Dlatego w celu ułatwienia nam wyboru, wszystko zostało pogrupowane w odpowiednie kategorie.

REKLAMA

Na Halloween - sekcja platformy Netflix z horrorami

W sekcji "Na Halloween" znajdziemy "horrory dla nastolatków", produkcje z zombi, wampirami i ghulami, "ukryte perełki wśród horrorów", slashery, czy "współczesne klasyki horroru". Słowem: do wyboru do koloru. Filmów i seriali grozy do oglądania na Netfliksie z pewnością w październiku nam nie zabraknie. Szczególną uwagę należy zwrócić na następujące tytuły:

Trylogia Ulica Strachu

Ulica Strachu - Netflix

"Ulica Strachu" to prawdziwa uczta dla fanów slasherów. Jest krwawo, samoświadomie i zabawnie. W całej trylogii twórcy igrają z naszymi oczekiwaniami, jednocześnie wyznaczając nowe standardy całej konwencji młodzieżowych horrorów. Wszystko jest tu jakby znajome, ale jednocześnie wydaje się oryginalne i świeże.

Czarownica. Bajka ludowa z Nowej Anglii

Folk horror pełną gębą. Robert Eggers nawet nie próbuje straszyć nas lejącą się na wszystkie strony krwią. Debiutujący w pełnym metrażu reżyser buduje tu niepowtarzalny klimat grozy. Atmosfera zagęszcza się z każdą sceną, aż w końcu można się wręcz udusić.

Dom w głębi lasu

Dom w głębi lasu - Netflix

Netflix próbował zrobić własny "Dom w głębi lasu" pod postacią "Klasycznego horroru" (również znajdziecie go w sekcji "Na Halloween"). Co jednak oryginał, to oryginał. Drew Goddard rozwala znane nam konwencje od środka. Miłośnicy filmów grozy ubawią się jak, za przeproszeniem, prosięta.

Poza tym warto sięgnąć również po:

REKLAMA
 • Demony
 • Krwawe niebo
 • Ash kontra martwe zło
 • Dziewiąte wrota
 • Tremors
 • Nasz dom
 • Rytuał

Wszystkie wymienione filmy i seriale znajdziecie na platformie Netflix w sekcji "Na Halloween".

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA