REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix zachował najlepsze karty na finał 2018 roku. Netflix Originals, na które jeszcze warto czekać

Netflix Originals to największa siła amerykańskiej platformy VoD. W 2018 roku w serwisie zadebiutowało już mnóstwo oryginalnych seriali i filmów. A w najbliższych trzech miesiącach nie zabraknie kolejnych hitów.

09.10.2018
21:49
netflix originals 2018
REKLAMA
REKLAMA

Orange Is the New Black, Ania nie Anna, Luke Cage i Iron Fist... ta lista mogłaby się ciągnąć jeszcze przez kilka kolejnych akapitów. Wszystko to nowe sezony oryginalnych seriali Netfliksa, które pojawiły się na platformie w ostatnich kilkunastu tygodniach. Oczywiście, nie wszystkie produkcje oznaczone w ten sposób faktycznie zostały przez serwis wyprodukowane. Czasem Netflix gwarantuje to sobie jako wyłączny dystrybutor danej produkcji w jakimś kraju lub krajach.

Nie zmienia to jednak faktu, że mnóstwo Netflix Originals 2018 to produkcje naprawdę świetne. A dowodem na to są wyniki tych seriali i programów na największych agregatorach filmów online. Do końca roku zadebiutuje jeszcze kilkanaście nowych produkcji lub sezonów seriali Netflix Originals. Wybraliśmy te najlepsze, na które warto czekać.

Najciekawsze Netflix Originals z premierą w 2018 roku:

Nawiedzony dom na wzgórzu

Połączenie horroru z dramatem rodzinnym? To właśnie spróbował zrobić Netflix. Nawiedzony dom na wzgórzu to serial oparty o powieść grozy autorstwa Shirley Jackson. Głównymi bohaterami jest rodzeństwo, które przed laty wychowywało się w tajemniczym domu. Teraz po długiej rozłące, w wyniku różnych wydarzeń, musi do niego powrócić. Oboje zostaną wystawieni na próbę.

Data premiery na Netfliksie: 12 października

Making a Murderer: Część 2

Making a Murderer to jeden z najbardziej popularnych serii dokumentalnych w historii. Druga część produkcji już wkrótce trafi na Netfliksa. Czy tym razem poznamy ostateczną odpowiedź na pytanie o niewinność Stevena Avery'ego? A jeśli tak, to czy jego prawnicy zdołają wyciągnąć go z więzienia? Przekonamy się jeszcze w październiku.

Data premiery na Netfliksie: 19 października

Daredevil: Sezon 3

Być może na żaden serial z serii Netflix Originals 2018 nie czeka się tak bardzo jak na nowy sezon Daredevila. Najlepszy serial superbohaterski na platformie wraca z trzecim sezonem. Fani musieli poczekać na nową odsłonę nieco dłużej. Wygląda jednak na to, że było warto. Nowy pojedynek Daredevila i Kingpina będzie szczególnie krwawy.

Data premiery na Netfliksie: 19 października

Castlevania: Sezon 2

netflix originals class="wp-image-209597"

Jeszcze niedawno Castlevania kojarzyła się fanom Netfliksa tylko i wyłącznie ze słynną serią gier wideo. W 2017 roku do serwisu trafiła jednak brutalna i bardzo dobra animacja dziejąca się w tym samym uniwersum. Drugi sezon Castlevanii ma przynieść jeszcze więcej świetnych scen akcji i dodatkowo podkręcić mroczną atmosferę. Netflix tak bardzo wierzy w produkcję, że już zamówił trzeci sezon.

Data premiery na Netfliksie: 26 października

Chilling Adventures of Sabrina

Pamiętacie Sabrinę czarodziejkę? Wersja Netfliksa będzie znacznie bardziej mroczna, zaskakująca i niepoprawna politycznie. A przynajmniej tak zapowiada premierowy zwiastun serialu opublikowany przez serwis. Obecność pentagramów i czarnej magii obowiązkowa.

Data premiery na Netfliksie: 26 października

House of Cards: Sezon 6

Od tego serialu tak naprawdę wszystko się zaczęło. Serial oryginalny Netfliksa w pierwszej chwili mógł się wydawać igraszką mało znanego serwisu do oglądania i wypożyczania filmów. Wkrótce okazało się jednak, że to prawdziwy hit ze świetnymi rolami aktorskimi i wciągającą fabułą. House of Cards i kolejne dzieła Netfliksa na zawsze zmieniły układ sił w amerykańskim show-biznesie.

Data premiery na Netfliksie: 2 listopada

Narcos: Mexico

netflix originals seriale class="wp-image-209558"

Narcos to wciąż najlepiej oceniany serial oryginalny Netfliksa. Twórcy produkcji o wyczynach Pablo Escobara nie chcieli jednak bez sensu ciągnąć dalej rozpoczętej przed laty historii. Zamiast tego zdecydowali się na rozpoczęcie pobocznej opowieści toczącej się w Meksyku z nowym bossem na czele.

Data premiery na Netfliksie: 16 listopada

The Kominsky Method

 class="wp-image-209564"

Seriale komediowe to mimo wszystko wciąż rzadkość na Netfliksie. To opowieść o podstarzałym aktorze, który traci możliwość wykonywania tego zawodu. Postanawia zamiast tego zostać nauczycielem aktorstwa. Szybko zdobywa popularność. The Kominsky Method może się pochwalić świetną obsadą z Michaelem Douglasem i Alanem Arkinem na czele.

Data premiery na Netfliksie: 16 listopada

1983

Pierwszy polski serial na Netfliksie to wystarczająco ważna premiera, by 2018 rok uznać za najważniejszy odkąd serwis działa w naszym kraju. Przynajmniej z polskiej perspektywy. Opowieść o alternatywnej rzeczywistości, w której żelazna kurtyna nie upadła, to polityczno-społeczny thriller, na który ostrzą sobie zęby użytkownicy serwisu w naszym kraju. Czy 1983 osiągnie też sukces za granicą? Czas pokaże.

Data premiery na Netfliksie: 30 listopada

Berlińskie psy

Dwóch detektywów kontra najpotężniejsze gangi Berlina. Nowy niemiecki serial Netflix zapowiada się na jeden z najlepszych thrillerów sensacyjnych tego roku. Wszystko dlatego, że prowadzący sprawę policjanci będą musieli odrzucić na bok etyczne ograniczenia, żeby powstrzymać gangsterów.

Data premiery na Netfliksie: 7 grudnia

Watership Down

netflix originals 2018 class="wp-image-209543"
REKLAMA

Czterodcinkowa mini-seria zabierze widzów Netfliksa do ukochanej książki dla tysięcy brytyjskich dzieci. Watership Down to opowieść o grupie królików, którą dotyka wielka tragedia. Muszą znaleźć nowy dom. Na drodze do bezpiecznej przystani czeka je jednak niebezpieczna i krwawa wyprawa. Książka została już raz zaadaptowana do animacji - w słynnym filmie z 1978 roku.

Data premiery na Netfliksie: 25 grudnia

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA