REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix zachował najlepsze karty na finał 2018 roku. Netflix Originals, na które jeszcze warto czekać

Netflix Originals to największa siła amerykańskiej platformy VoD. W 2018 roku w serwisie zadebiutowało już mnóstwo oryginalnych seriali i filmów. A w najbliższych trzech miesiącach nie zabraknie kolejnych hitów.

09.10.2018
21:49
netflix originals 2018
REKLAMA
REKLAMA

Orange Is the New Black, Ania nie Anna, Luke Cage i Iron Fist... ta lista mogłaby się ciągnąć jeszcze przez kilka kolejnych akapitów. Wszystko to nowe sezony oryginalnych seriali Netfliksa, które pojawiły się na platformie w ostatnich kilkunastu tygodniach. Oczywiście, nie wszystkie produkcje oznaczone w ten sposób faktycznie zostały przez serwis wyprodukowane. Czasem Netflix gwarantuje to sobie jako wyłączny dystrybutor danej produkcji w jakimś kraju lub krajach.

Nie zmienia to jednak faktu, że mnóstwo Netflix Originals 2018 to produkcje naprawdę świetne. A dowodem na to są wyniki tych seriali i programów na największych agregatorach filmów online. Do końca roku zadebiutuje jeszcze kilkanaście nowych produkcji lub sezonów seriali Netflix Originals. Wybraliśmy te najlepsze, na które warto czekać.

Najciekawsze Netflix Originals z premierą w 2018 roku:

Nawiedzony dom na wzgórzu

Połączenie horroru z dramatem rodzinnym? To właśnie spróbował zrobić Netflix. Nawiedzony dom na wzgórzu to serial oparty o powieść grozy autorstwa Shirley Jackson. Głównymi bohaterami jest rodzeństwo, które przed laty wychowywało się w tajemniczym domu. Teraz po długiej rozłące, w wyniku różnych wydarzeń, musi do niego powrócić. Oboje zostaną wystawieni na próbę.

Data premiery na Netfliksie: 12 października

Making a Murderer: Część 2

Making a Murderer to jeden z najbardziej popularnych serii dokumentalnych w historii. Druga część produkcji już wkrótce trafi na Netfliksa. Czy tym razem poznamy ostateczną odpowiedź na pytanie o niewinność Stevena Avery'ego? A jeśli tak, to czy jego prawnicy zdołają wyciągnąć go z więzienia? Przekonamy się jeszcze w październiku.

Data premiery na Netfliksie: 19 października

Daredevil: Sezon 3

Być może na żaden serial z serii Netflix Originals 2018 nie czeka się tak bardzo jak na nowy sezon Daredevila. Najlepszy serial superbohaterski na platformie wraca z trzecim sezonem. Fani musieli poczekać na nową odsłonę nieco dłużej. Wygląda jednak na to, że było warto. Nowy pojedynek Daredevila i Kingpina będzie szczególnie krwawy.

Data premiery na Netfliksie: 19 października

Castlevania: Sezon 2

netflix originals class="wp-image-209597"

Jeszcze niedawno Castlevania kojarzyła się fanom Netfliksa tylko i wyłącznie ze słynną serią gier wideo. W 2017 roku do serwisu trafiła jednak brutalna i bardzo dobra animacja dziejąca się w tym samym uniwersum. Drugi sezon Castlevanii ma przynieść jeszcze więcej świetnych scen akcji i dodatkowo podkręcić mroczną atmosferę. Netflix tak bardzo wierzy w produkcję, że już zamówił trzeci sezon.

Data premiery na Netfliksie: 26 października

Chilling Adventures of Sabrina

Pamiętacie Sabrinę czarodziejkę? Wersja Netfliksa będzie znacznie bardziej mroczna, zaskakująca i niepoprawna politycznie. A przynajmniej tak zapowiada premierowy zwiastun serialu opublikowany przez serwis. Obecność pentagramów i czarnej magii obowiązkowa.

Data premiery na Netfliksie: 26 października

House of Cards: Sezon 6

Od tego serialu tak naprawdę wszystko się zaczęło. Serial oryginalny Netfliksa w pierwszej chwili mógł się wydawać igraszką mało znanego serwisu do oglądania i wypożyczania filmów. Wkrótce okazało się jednak, że to prawdziwy hit ze świetnymi rolami aktorskimi i wciągającą fabułą. House of Cards i kolejne dzieła Netfliksa na zawsze zmieniły układ sił w amerykańskim show-biznesie.

Data premiery na Netfliksie: 2 listopada

Narcos: Mexico

netflix originals seriale class="wp-image-209558"

Narcos to wciąż najlepiej oceniany serial oryginalny Netfliksa. Twórcy produkcji o wyczynach Pablo Escobara nie chcieli jednak bez sensu ciągnąć dalej rozpoczętej przed laty historii. Zamiast tego zdecydowali się na rozpoczęcie pobocznej opowieści toczącej się w Meksyku z nowym bossem na czele.

Data premiery na Netfliksie: 16 listopada

The Kominsky Method

 class="wp-image-209564"

Seriale komediowe to mimo wszystko wciąż rzadkość na Netfliksie. To opowieść o podstarzałym aktorze, który traci możliwość wykonywania tego zawodu. Postanawia zamiast tego zostać nauczycielem aktorstwa. Szybko zdobywa popularność. The Kominsky Method może się pochwalić świetną obsadą z Michaelem Douglasem i Alanem Arkinem na czele.

Data premiery na Netfliksie: 16 listopada

1983

Pierwszy polski serial na Netfliksie to wystarczająco ważna premiera, by 2018 rok uznać za najważniejszy odkąd serwis działa w naszym kraju. Przynajmniej z polskiej perspektywy. Opowieść o alternatywnej rzeczywistości, w której żelazna kurtyna nie upadła, to polityczno-społeczny thriller, na który ostrzą sobie zęby użytkownicy serwisu w naszym kraju. Czy 1983 osiągnie też sukces za granicą? Czas pokaże.

Data premiery na Netfliksie: 30 listopada

Berlińskie psy

Dwóch detektywów kontra najpotężniejsze gangi Berlina. Nowy niemiecki serial Netflix zapowiada się na jeden z najlepszych thrillerów sensacyjnych tego roku. Wszystko dlatego, że prowadzący sprawę policjanci będą musieli odrzucić na bok etyczne ograniczenia, żeby powstrzymać gangsterów.

Data premiery na Netfliksie: 7 grudnia

Watership Down

netflix originals 2018 class="wp-image-209543"
REKLAMA

Czterodcinkowa mini-seria zabierze widzów Netfliksa do ukochanej książki dla tysięcy brytyjskich dzieci. Watership Down to opowieść o grupie królików, którą dotyka wielka tragedia. Muszą znaleźć nowy dom. Na drodze do bezpiecznej przystani czeka je jednak niebezpieczna i krwawa wyprawa. Książka została już raz zaadaptowana do animacji - w słynnym filmie z 1978 roku.

Data premiery na Netfliksie: 25 grudnia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA