REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix zatrudnił "Armię złodziei" i "Sonica". Sprawdzamy piątkowe nowości platformy

"Armia złodziei", "Sonic. Szybki jak błyskawica" i "Colin w czerni i bieli" - oto dzisiejsze nowości Netfliksa, których nie możecie przegapić. Premiery platformy pozwolą wam zrelaksować się po ciężkim tygodniu.

29.10.2021
12:31
armia złodziei netflix premiery piątek
REKLAMA

W końcu nadszedł piątek, a wraz z nim pytanie - co obejrzeć? Kończymy tydzień pracy, szkoły czy studiów i chcemy zrelaksować się przed Netfliksem. Wśród interesujących nowości, których nie można przegapić, znajduje się prequel "Armii umarłych", najbardziej dochodowy film superbohaterski zeszłego roku, czy serial o czarnoskórym chłopaku wychowywanym przez białą rodzinę. Dla każdego znajdzie się więc coś dobrego.

REKLAMA

Netflix - piątkowe nowości platformy, których nie możecie przegapić

Sonic. Szybki jak błyskawica

To największy superbohaterski hit minionego roku. Skoro przez pandemię nie było nowego Marvela, to właśnie produkcja o najszybszym jeżu świata okazała się najbardziej dochodowym filmem superbohaterskim. Tytułowy Sonic wraz z oficerem policji stawia w nim czoła Doktorowi Robotnikowi, w którego wciela się Jim Carrey.

Film już dostępny na Netfliksie.

Armia złodziei

Armia złodziei/Netflix/zwiastun

Dobrze bawiliście się na "Armii umarłych"? Zack Snyder zaserwował nam heist movie w czasie apokalipsy zombie. "Armia złodziei" to prequel jego filmu. Nie będzie tu Las Vegas ani zombie Elvisa. Fabuła skupia się wokół kobiety, która zatrudnia bankowego kasjera do pomocy w obrabowaniu trzech legendarnych europejskich sejfów.

Film już dostępny na Netfliksie.

Colin w czerni i bieli

Nie, spokojnie - to nie jest serial monochromatyczny. To opowieść o czarnoskórym chłopaku, który zostaje adoptowany przez białą rodzinę. Teraz musi pokonywać trudności na tle rasowym, klasowym i kulturowej.

Serial już dostępny na Netfliksie.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska - 29.10.2021:

  • MITOMANKA: SEZON 2
  • COLIN W CZERNI I BIELI
  • MÓJ CZAS DLA CIEBIE
  • ARMIA ZŁODZIEI
  • POCZĄTEK ŚWIATA
  • SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA