REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Nowości Netflixa na piątek. "Cowboy Bebop", "Hellbound" i więcej

Piątek wjechał na pełnej, a wraz z nim gorące nowości od Netfliksa. Już dzisiaj na platformie znajdziecie aktorskiego "Cowboya Bebopa". Jeśli więc zastanawiacie się jaki film lub serial obejrzeć po pracy, to śpieszymy z podpowiedzią.

19.11.2021
15:41
cowboy bebop serial netflix premiera piątek
REKLAMA

Netflix przygotował premiery, które pomogą wam się zrelaksować po ciężkim tygodniu w pracy lub w szkole. Jeśli zastanawiacie się jaki film lub serial obejrzeć w piątkowy wieczór, to platforma ma kilka propozycji. Wśród nowości jest bowiem aktorski "Cowboy Bebop", koreańskie "Hellbound", czy "Tick, Tick... Boom!" z Andrew Garfieldem.

REKLAMA

Netflix nowości na piątek - najciekawsze premiery z dnia 19 listopada:

Hellbound

Korea znowu atakuje Netfliksa. Tym razem chodzi o serial, w którym kosmici wysyłają ludzi do piekła. Pozaziemskie istoty wydają krwawe wyroki, przez co przyczyniają się do powstania grupy opartej na wierze w boską sprawiedliwość. Atrakcji dla fanów mocnego i wyrazistego kina tu nie zabraknie.

Serial już na Netfliksie.

Cowboy Bebop

Cowboy Bebop - nowości Netflixa

Fani anime drżą ze strachu, bo mają w pamięci jak wyglądał aktorski "Notatnik śmierci" od Netfliksa. Mimo to liczą też, że tym razem platforma poradziła sobie lepiej. Zwiastuny rozbudziły apetyt na tę produkcję, a pierwsze recenzje ostudziły nasze zapały. Już teraz możemy się jednak przekonać czy rzeczywiście jest tak źle jak piszą recenzenci.

Serial już na Netfliksie.

Tick, Tick... Boom!

Nowy film z Andrew Garfieldem, który nie jest "Spider-Manem: Bez drogi do domu". Aktor znany z "Niesamowitego Spider-Mana" wciela się w kompozytora teatralnego. Dobiega właśnie 30-stki i mierzy się z presją stworzenia czegoś wielkiego. Za kamerą stanął Lin-Manuel Miranda. Wymienione nazwiska mówią same za siebie, więc nie ma potrzeby dalszego zachęcania was do seansu.

Film już na Netfliksie.

REKLAMA

Netflix na piątek - wszystkie nowości z dnia 19 listopada:

 • PROCESJA
 • WYJAŚNIAMY TAJEMNICE UMYSŁU: SEZON 2
 • REFLECTION OF YOU
 • HELLBOUND
 • DMUCHACZE SZKŁA: ŚWIĘTA: SEZON 1
 • COWBOY BEBOP: SEZON 1
 • OJCOWSKA MIŁOŚĆ
 • DHAMAKA
 • TICK, TICK…BOOM!
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA