REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Gwiazda „Gry o tron” i odtwórca Freddy'ego Krugera dołączają do obsady 4. sezonu „Stranger Things” Netfliksa

Twórcy „Stranger Things” wreszcie uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili szczegóły obsady 4. sezonu hitu Netfliksa. Do ekipy dołączą m.in. aktor znany z serialu „Gra o tron” i słynny odtwórca Freddy'ego Krugera z kultowego horroru „Koszmar z ulicy Wiązów”.

20.11.2020
19:17
stranger things 4 Kruger gra o tron obsada
REKLAMA
REKLAMA

Nareszcie Netflix zdradził trochę więcej na temat powstającej 4. odsłony serialu „Stranger Things”: poznaliśmy tytuł pierwszego odcinka nowego sezonu, a także kilka interesujących nazwisk, które zasilą obsadę produkcji.

Wszystko zacznie się od „The Hellfire Club”

Jak już ujawnili twórcy, pierwszy odcinek 4. sezonu „Stranger Things” nosi tytuł „The Hellfire Club”. Co się za nim kryje? Ma to być oficjalny klub graczy Dungeons & Dragons. Dodatkowo, jak ujawnia serwis Variety, jedną z kluczowych lokalizacji nowego sezonu ma być szpital psychiatryczny. Kogo w nim spotkamy? Tu płynnie przechodzimy do informacji o obsadzie, a te niejednego z pewnością zaskoczą.

„Stranger Things” s. 4: Kto w obsadzie? Te nazwiska robią wrażenie

Zgodnie z tym, co zdradził Netflix, we wspomnianym szpitalu nie zabraknie nowych bohaterów. Jednym z nich będzie sanitariusz Peter Ballard, w którego wcieli się Jamie Campbell Bower (saga „Zmierzch”, „Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet”). Sporo zamieszania wywoła również Robert Englund (znany jako Freddy Kruger z filmu „Koszmar z ulicy Wiązów”), który ponownie zagra postać przyprawiającą o zimny dreszcz na karku: przerażającego Victora Creela, jednego z podopiecznych zakładu.

Pozostałe role zapowiadają się równie ciekawie: do obsady dołączy także znany z „Gry o tron” Tom Wlaschiha, Sherman Augustus („Cudzoziemiec”, „Wirus”), Mason Dye („Kwiaty na poddaszu”) i Nikola Djuricko („Dzieci Sarajewa”, „World War Z”)

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA