REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nominowany do Złotego Globu film z Bradleyem Cooperem wpadł na Netfliksa. Sprawdzamy nowości

Przed świątecznym weekendem do serwisu Netflix wpadło sporo nowości. Wśród dzisiejszych premier znalazł się m.in. nominowany do Złotego Globu "Maestro" z Bradleyem Cooperem w roli głównej oraz polska komedia romantyczna Netfliksa z Magdaleną Lamparską i Mikołajem Roznerskim.

20.12.2023
16:28
Nominowany do Złotego Globu film z Bradleyem Cooperem wpadł na Netfliksa. Sprawdzamy nowości
REKLAMA

W zeszłym tygodniu Netflix podarował swoim widzom pierwszą część prezentu świątecznego, publikując w serwisie rekordową liczbę nowości. Na platformie pojawiły się nie tylko kultowe klasyki, takie jak "Pulp Fiction" czy "Buntownik z wyboru", ale również serial "Flash" dla fanów Marvela i nowości sygnowane logo Netfliksa. Dziś będzie równie emocjonująco i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA

Netfix: nowości na środę - Maestro

Film "Maestro" z Bradleyem Cooperem i Carey Mulligan w rolach głównych to przejmująca historia miłosna oraz obraz skomplikowanej relacji legendy muzyki Leonarda Bernsteina oraz Felicii Montealegre Cohn Bernstein. 

Netflix: zwiastun filmu "Maestro"

Miłość jest ślepa: Brazylia: Po ślubie

"Miłość jest ślepa: Brazylia: Po ślubie" nawiązuje do brazylijskiego reality show Netfliksa. Produkcja przedstawia ponowne spotkania uczestników programu "Miłość jest ślepa: Brazylia", co owocuje w dramaty, rodzące się uczucia i długo wyczekiwane odpowiedzi. 

Netflix: zwiastun 2. sezonu programu "Miłość jest ślepa: Brazylia"

Cindy la Regia: Szkolne lata

Młodzieżowy serial meksykański "Cindy la Regia: Szkolne lata" skupia się na nastoletniej Cindy, która ma ambitny plan, by podbić świat. Najpierw musi jednak przetrwać liceum i poradzić sobie ze śmietanką towarzyską rodzinnego San Pedro.

Netflix: zwiastun filmu "Cindy la Regia: Szkolne lata"

Poskromienie złośnicy 2

W serwisie Netflix zadebiutował także sequel polskiej produkcji "Poskromienie złośnicy" - "Poskromienie złośnicy 2". Fabuła filmu skupia się na Kaśce i Patryku, których miłość zostaje poddana próbie, ponieważ oboje podejrzewają się o niewierność, a jakby tego mało - sąsiedzi wciąż wtrącają się w ich sprawy. W rolach głównych wystąpili Magdalena Lamparska oraz Mikołaj Roznerski.

Netflix: zwiastun filmu "Poskromienie złośnicy 2"

Fantastyczny Matt Parey

Ostatnią nowością na dziś jest polski film dokumentalny "Fantastyczny Matt Parey". To wzbogacona animacjami biografia redaktora Macieja Parowskiego, który przyczynił się do sukcesu Andrzeja Sapkowskiego, Jacka Dukaja i innych gwiazd polskiej fantastyki.

Zwiastun filmu "Fantastyczny Matt Parey"
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA