REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Nowości Netflix na piątek. Sprawdź horror od twórcy „Nawiedzonego domu na wzgórzu”

Netflix, jak zwykle w piątek, dostarcza sporo nowych tytułów, w tym jeden, który na pewno będzie hitem. Sprawdźcie, co nowego pojawi się w serwisie.

W tym tygodniu do serwisu Netflix trafiają filmy i seriale, które – mam taką nadzieję – przetasują trochę nasz cotygodniowy top najpopularniejszych produkcji. Od dzisiaj będziecie mogli zobaczyć między innymi serialowy horror, a także produkcję dokumentalną w odcinkach o sycylijskiej mafii.

24.09.2021
9:02
netflix nowosci
REKLAMA

Netflix: nowości na piątek. Co oglądać na Netflix Polska?

REKLAMA

Nocna Msza

Netflix co warto obejrzeć?

Pamiętacie seriale seriali „Nawiedzony dom na wzgórzu” i „Nawiedzony dwór w Bly”. Pewnie, że pamiętacie, bo oba tytuły nie tylko były bardzo popularne, ale też wyjątkowo sprawnie napisane. A teraz ich twórca, Mike Flanagan, nadchodzi z nowym tytułem. Ten również będzie stanowił zamkniętą całość i opowie o małej społeczności, która przyjęła do parafii nowego księdza. Po jego przybyciu w miasteczku zaczynają dziać się dość niespodziewane i niezbyt przyjemne zjawiska. Horroro-maniacy, łapcie za pilota.

Wendeta: prawda, kłamstwa i mafia

Kto nie kocha opowieści o zorganizowanej przestępczości? Zwykle w takich historiach są dwie strony: ta która jest po złej stronie prawa i ci, którzy próbują ich złapać. A co jeśli grupa, która ma dorwać mafię, sama napełnia sobie kieszenie, nie robiąc żadnej z tych rzeczy, do której się zobowiązała? Serial dokumentalny zabierze cię na Sycylię, żeby pokazać tych, którzy wpadli na trop wielkiego spisku właśnie z sycylijską mafią w tle. Zapowiada się mocny i przede wszystkim brutalny tytuł.

REKLAMA

Wszystkie nowości Netflix:

 • Wendeta: prawda, kłamstwa i mafia
 • Szpak
 • Żucie za kratami: Nowy Orlean
 • Nocna Msza
 • My little pony: nowe pokolenie
 • Szajka: serial
 • Blood and Water, sezon 2
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA