REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Startuje nowy program śniadaniowy TVP. Wśród prowadzących znane nazwiska

Już niebawem obok "Pytania na śniadanie" i "Dzień dobry TVN" zadebiutuje nowy program śniadaniowy. Format, który pojawi się na antenie TVP, będzie można obejrzeć już w ten weekend. Kto pojawi się w roli prowadzących?

05.04.2024
18:44
tvp3 nowy program sniadaniowy dobrego dnia
REKLAMA

W ostatnim czasie o "Pytaniu na śniadanie", czyli porannym paśmie na kanale TVP2, mówiło się w kontekście przełomowych zmian w związku ze zmianą władzy. Prócz tego, że nową szefową śniadaniówki została Kinga Dobrzyńska, na małych ekranach pojawiły się także nowi prowadzący - widzowie mogli przyjrzeć się bliżej Joannie Górskiej i Robercie Stockingerowi, Katarzynie Dowbor i Filipowi Antonowiczu czy Klaudii Carlos i Robercie El Gendy, a ostatnio dołączyli do nich także Piotr Wojdyło oraz Katarzyna Pakosińska.

REKLAMA

Już niebawem telewidzowie będą mieli do wyboru nie dwie, a trzy programy śniadaniowe - z informacji, które przekazał serwis Pomponik, wynika, że już w ten weekend, 8 kwietnia, na kanale TVP3 zadebiutuje nowy poranny format - "Dobrego dnia". Wśród prowadzących znane nazwiska.

"Dobrego dnia" to nowy program śniadaniowy TVP3. Kto go poprowadzi?

Po tym, gdy "Pytanie na śniadanie" straciło pozycję lidera na rzecz "Dzień dobry TVN", notując spadek aż 127 tys. widzów (dla porównania - śniadaniówka TVN straciła ich 21 tys.), stacja najwyraźniej postanowiła odbudować oglądalność i wystartowała z nowym formatem. Jakub Sito, dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Warszawa podkreślił, że w odświeżeniu stacji pomogą nie powtórki, a nowe spojrzenie na region. Zapewnił, że śniadaniówka będzie obfitowała w ciekawe i różnorodne treści:

Nie chodzi nam o to, by robić celebrycką telewizję. "Dobrego dnia" ma być blisko ludzi, wyzwań, z którymi mierzą się każdego dnia. Ma zaciekawiać, dostarczać praktycznych porad w różnych dyscyplinach, a czasami zaskakiwać

- dodał.

Prowadzącymi "Dobrego dnia" będą: Dagmara Kowalska (Radio Chilli ZET) i Andrzej Sołtysik ("Dzień dobry TVN"), Ula Kaczyńska (TVP3 Warszawa) i Paweł Pochwała ("Kawa czy herbata?"), Krzysztof Grzybowski (TVP3 Warszawa) i Katarzyna Sanocka (TVP3 Warszawa) oraz Dagmara Kowalska i Małgorzata Walczak (TVP Info, TVP3).

"Dobrego dnia" zadebiutuje już w ten weekend, 8 kwietnia, na antenie TVP3. Pierwszą część będzie mogła od 6:40 do 7:45 oglądać cała Polska, natomiast druga będzie dostępna jedynie na antenie TVP3 Warszawa od 8:00 do 9:15.

REKLAMA

O TVP przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA