REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wielkie zmiany w TVP. Katarzyna Pakosińska w „Pytaniu na śniadanie”

Z początkiem roku w TVP zadziało się, mówiąc krótko, wiele. Nowe kierownictwo to z pewnością szereg zmian dotyczących nie tylko samej ramówki stacji, ale w szczególności znanych osób, które od tej pory będą pojawiać się na antenie. „Pytanie na śniadanie” to poranny program TVP, który do pierwszej w ciągu dnia kawy lub herbaty oglądają miliony osób. Już w najbliższy czwartek na ekranach ich telewizorów podczas „Pytania na śniadanie” pojawi się nowa para prowadzących. Kto to będzie?

20.02.2024
11:32
pytanie na sniadanie tvp2 nowi prowadzacy
REKLAMA

Najnowsze zmiany obejmują wszystkich dotychczasowych prowadzących śniadaniówki TVP2. Wśród nowych gospodarzy znalazły się następujące osobistości: Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger. Na tym jednak lista się nie kończy. Do, można powiedzieć, obsady dołączają także niedawno ogłoszeni Piotr Wojdyło (prezenter telewizyjny) oraz Katarzyna Pakosińska (artystka kabaretowa). Jest to połączenie odważne, ale może być przy tym bardzo skuteczne. Katarzyna Pakosińska z pewnością wprowadzi do „Pytania na śniadanie” trochę rozluźnienia i humoru, a doświadczenie Piotra Wojdyło zapewni sprawne oraz profesjonalne poprowadzenie całego programu.

REKLAMA

Więcej na temat "Pytania na śniadanie" czytaj na łamach Spider's Web:

Idą zmiany, a wraz z nimi nowi prowadzący Pytania na śniadanie

Każda z ostatnio ogłoszonych par będzie odpowiadała za poprowadzenie „Pytania na śniadanie” w konkretnych dniach w ciągu tygodnia. Jedynie w weekendy będą pojawiać się zamiennie. Taki układ pozwoli widzom przyzwyczaić się do nowych twarzy, ale też sprawi, że z pewnością będą wyczekiwać weekendowej emisji, żeby zobaczyć swoich ulubieńców. Poranny program TVP2 na swoim oficjalnym instagramowym profilu ogłosił już najnowszą parę prowadzących.

REKLAMA

Śmiało można stwierdzić, że jesteśmy ostatnimi czasy świadkami wielkich zmian w TVP. Nowe kierownictwo podejmuje śmiałe i stanowcze decyzje, do których widzowie będą musieli się przyzwyczaić. Z jednej strony to niby nic takiego, ale z drugiej – są to przecież znane osoby, które wielu towarzyszą codziennie, nie tylko podczas śniadania.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA