REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Pan Artur rozbił bank w "Jeden z dziesięciu", teraz wystąpi w nowym teleturnieju TVP

Artur Baranowski wystąpi w kolejnym teleturnieju. Uczestnika rozsławił program "Jeden z dziesięciu", gdzie bezbłędnie odpowiedział na wszystkie 40 finałowych pytań, zdobywając najwyższą możliwą liczbę punktów. W jakim formacie niebawem pojawi się pan Artur?

25.03.2024
12:07
pan artur nowy teleturniej jeden z dziesieciu va banque
REKLAMA

O panu Arturze zrobiło się głośno w listopadzie minionego roku. Uczestnik teleturnieju "Jeden z dziesięciu" pobił bowiem rekord, odpowiadając poprawnie na wszystkie finałowe pytania, budząc podziw prowadzącego Tadeusza Sznuka i swoich rywali. 28-letni ekonomista nie pojawił się jednak w finale, a wszystko przez zepsuty samochód, który uniemożliwił mu dotarcie do studia w Lublinie. I choć stracił szansę na zdobycie 40 tys. zł nagrody, pan Artur postanowił zawalczyć o wygraną ponownie. Tym razem pojawi się jednak w innym teleturnieju, co potwierdził nowy prowadzący.

REKLAMA

Artur Baranowski zawalczy o wygraną w teleturnieju "Va Banque"

Pan Artur będzie miał okazję pochwalić się swoją imponującą wiedzą po raz kolejny. Radosław Kotarski, który został nowym prowadzącym teleturnieju "Va Banque" na TVP2, zastępując w tej roli Przemysława Babiarza, zdradził, że ekonomista będzie jednym z uczestników programu.

Uczestnikiem drugiego odcinka, który będzie przeze mnie prowadzony, będzie pan Artur, legenda "Jednego z dziesięciu". Zobaczymy, czy będzie faktycznie. Jeśli będzie, to super. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam pana Artura

- powiedział Kotarski w podcaście Podsiadło&Kotarski.

Wygląda na to, że skromny mieszkaniec wsi Śliwinki nie zamierza osiąść na laurach i zawalczyć o wygraną w innym formacie. Radosław Kotarski zapewnił również, że nie zamierza nakładać na pana Artura presji w związku z ustanowieniem przez niego rekordu w programie "Jeden z dziesięciu". Kotarski w roli prowadzącego zastąpi Przemysława Babiarza, który był gospodarzem "Va Banque" od 2020 r.:

Przez większość mojego dorosłego życia zajmowałem się popularyzacją wiedzy, a teraz czas wiedzą się nieco pobawić. Pamiętam dobrze, jak lata temu, z wypiekami na twarzy, oglądałem pierwszy "Va Banque" prowadzony przez Kazimierza Kaczora i zawsze zastanawiałem się, dlaczego uczestnicy tak brzydko piszą po swoich pulpitach. Dzisiaj wiem, że wcale nie jest to takie łatwe, nie mówiąc o tym, że już zupełnie trudne jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytania z tak wielu różnych kategorii

- napisał nowy gospodarz programu.

Pierwszy odcinek teleturnieju "Va Banque" z Radosławem Kotarskim zadebiutuje we wtorek 2 kwietnia o godzinie 18:10 na antenie TVP2.

Podcast Dawida Podsiadły i Radka Kotarskiego
REKLAMA

O TVP przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA