REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Duże zmiany w TVP. "Pytanie na śniadanie" ma nową szefową

Telewizja Polska przechodzi obecnie przez lawinę zmian. Te odbywają się też w hitowym porannym programie TVP "Pytanie na śniadanie". Nową szefową śniadaniówki została Kinga Dobrzyńska. Kim jest?

05.01.2024
10:50
Kinga Dobrzyńska szefową Pytanie na śniadanie
REKLAMA

Po tym, gdy został utworzony nowy rząd Donalda Tuska, politycy natychmiast zaczęli przeprowadzać zmiany w Telewizji Polskiej, zwalniając osoby, które tworzyły propagandowe media PIS. Aktualnie TVP jest w trakcie zmian. Do programów informacyjnych wracają dziennikarze, którzy związani byli z TVP wiele lat temu, lecz za czasów rządów PIS rozstali się z Telewizją Polską. Mowa o chociażby Macieju Orłosiu, który po latach wrócił do prowadzenia Teleexpressu.

REKLAMA

Więcej o Telewizji Polskiej przeczytasz w Spider's Web:

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Kinga Dobrzyńska nową szefową porannego programu TVP.

Zmiany dotknęły też śniadaniówkę TVP "Pytanie na śniadanie". W ostatnim czasie poranny program nie miał żadnego szefa ani szefowej. Teraz zmieniło się to za sprawą Kingi Dobrzyńskiej, która obejmie stanowisko szefowej popularnego programu. Chciałabym, żeby ten program był ciągle lubiany przez widzów. I zrobię wszystko, żeby tak było - powiedziała Kinga Dobrzyńska w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Dziennikarka nie zdradziła, jakie zmiany czekają widzów oraz z którymi prowadzącymi pożegnają się widzowie TVP. Dobrzyńska ma duże doświadczenie w pracy telewizyjnej dziennikarki i wydawczyni. Pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1993 roku, gdzie najpierw pracowała w programie "Ciuchcia", a później z przerwami jako wydawca TVP Info do kwietnia 2016 roku. Ostatnie sześć lat przyniosły Dobrzyńskiej reżyserowanie wielu programów w takich stacjach jak TVP 2 oraz Polsat Play. Na razie na konkrety co do nowego "Pytania na śniadanie" trzeba poczekać.

REKLAMA

Gospodarzami w "Pytaniu na śniadanie" jest sześć par

Dodajmy, że od września 2019 roku do września 2022 szefową "Pytania na śniadanie" była Aleksandra Zawłocka. W 2022 roku producentką śniadaniówki została Joanna Kurska. Żona Jacka Kurskiego odeszła ze śniadaniówki z początkiem stycznia 2023 roku. Po jej odejściu programem pokierował Cezary Jęksa, szef wydawców. Póki co w "Pytaniu na śniadanie" widzowie TVP mogą oglądać sześć par prowadzących. Wśród nich są: Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Wolny, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Anna Popek oraz Robert Rozmus i Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA