REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

McGregor i Christensen chcą 2. sezonu "Obi-Wana Kenobiego". Twój ruch, Disney

Wszystkie odcinki "Obi-Wana Kenobiego" można już oglądać na Disney+. A co jak się je obejrzy? Będzie 2. sezon? Ewan McGregor i Hayden Christensen są chętni, aby wrócić na plan produkcji i zagrać w kontynuacji. Czy będą mieli ku temu okazję?

22.06.2022
19:41
obi wan kenobi disney plus 2 sezon
REKLAMA

Załóż konto Disney Plus z tego linku, skorzystaj z promocyjnej ceny (2 miesiące gratis).

Emocje po dzisiejszym finale "Obi-Wana Kenobiego" na Disney+ już opadły? A może seans ostatniego odcinka najnowszego serialu ze świata Star Wars jeszcze przed wami? Tak czy siak, nie śpieszcie się z odkładaniem miecza świetlnego do pudła. Ewan McGregor i Hayden Christensen są bowiem otwarci na zagranie z 2. sezonie produkcji.

Pozostaje tylko czekać na ruch Disneya i Kathleen Kennedy, bo aktorów nie trzeba już przekonywać. "Obi-Wan Kenobi" pomyślany został co prawda jako serial jednosezonowy, ale zarówno Ewanowi McGregorowi i Haydenowi Christenseowi tak bardzo spodobało się ponowne wcielenie w ikonicznych bohaterów, że chętnie zrobiliby to jeszcze raz.

REKLAMA

Obi-Wan Kenobi - aktorzy chcą 2. sezonu serialu

Podczas wywiadu z brytyjskim GQ wcielający się w Obi-Wana Kenobiego Ewan McGregor opowiedział, jak to było po 17 latach przerwy znowu zagrać tego bohatera. Zasugerował też, że jeśli tylko nadarzy się okazja, ponownie włoży płaszcz Jedi:

Mam wielką nadzieję, że zrobimy jeszcze jeden [sezon - przyp. red.]. Gdybym regularnie mógł wracać do tej roli - byłbym z tego powodu bardzo szczęśliwy.

Obi-Wan Kenobi - Disney+

Przy okazji "Obi-Wana Kenobiego" nie tylko Ewan McGregor miał okazję powrócić do świata Star Wars. U jego boku pojawił się bowiem Hayden Christensen, który ponownie wcielił się w Dartha Vadera. W rozmowie z Radio Times aktor zaznaczył, że byłby podekscytowany możliwością włożenia hełmu jeszcze jeden raz:

To zdecydowanie była osobna i zamknięta historia. Chciałbym jednak popracować jeszcze z tym bohaterem. Myślę, że można w nim odkryć coś więcej i byłbym podekscytowany, gdyby pozwolono mi to zrobić.

REKLAMA

Obi-Wan Kenobi - czy serial dostanie 2. sezon na Disney+?

Zarówno Ewan McGregor jak i Hayden Christensen są chętni, aby powrócić do swoich ról w kontynuacji "Obi-Wana Kenobiego". Na razie nie ma jednak oficjalnej informacji, że 2. sezon serialu miałby w ogóle powstać. Patrząc jednak na wyniki oglądalności produkcji i entuzjastyczne przyjęcie przez recenzentów, Disney może jednak ogłosić, że chociaż nie miał tego wcześniej w planach, chce kontynuować tę opowieść.

"Obi-Wana Kenobiego" obejrzysz na Disney+.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA