REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kulisy skandalu z sekstaśmą Pameli Anderson. "Pam & Tommy" wreszcie ze zwiastunem

Jest już zwiastun "Pam & Tommy". Opublikowany trailer zdradza, kiedy premiera serialu o kulisach skandalu z sekstaśmą Pameli Anderson i Tommy'ego Lee.

18.11.2021
16:06
pam & tommy serial trailer sextape
REKLAMA

W sieci pojawił się właśnie zwiastun wyczekiwanego serialu o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee od Hulu. "Pam & Tommy" ma opowiadać o legendarnym już skandalu obyczajowym lat 90., którego bohaterami była gwiazda "Słonecznego patrolu" i perkusista Motley Crue. Postanowili oni zarejestrować swoje łóżkowe wyczyny, a nagranie po jakimś czasie wypłynęło i było szeroko dystrybuowane na czarnym rynku. To była pierwsza tego typu sytuacja w historii.

Dzisiaj podobne rzeczy na nikim już nie robią wrażenia, ale w 1997 roku to było coś. Wideo z miesiąca miodowego Anderson i Lee stało się prawdziwym viralem i bestsellerem w kategorii filmów dla dorosłych. Aktorka w końcu pozwała firmę, która dystrybuowała jej sekstaśmę, i otrzymała zadośćuczynienie w wysokości 1,5 mln dolarów.

REKLAMA

Pam & Tommy - zwiastun serialu o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee

"Pam & Tommy" będzie z lekkim przymrużeniem oka opowiadał o tym słynnym skandalu i kulisach wycieku sekstaśmy. W sieci pojawił się właśnie zwiastun nadchodzącej produkcji, który zdradza jednocześnie datę jej premiery:

Pam & Tommy/serial/zwiastun

Jak widać po zwiastunie w serialu będzie sex, tape & rock'n'roll. Dzięki niemu możemy też przyjrzeć się bliżej temu, jak wyglądają aktorzy stylizowani na znane nam gwiazdy popkultury.

Pam & Tommy - premiera serialu o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee

REKLAMA

W tytułowych rolach w serialu występują Lily James i Sebastian Stan. Towarzyszy im m.in. Seth Rogen, który wciela się w Randa Gauthiera - aktora porno, odpowiadającego za wyciek sekstaśmy. Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze zdjęcia i mogliśmy zobaczyć jak cała trójka prezentuje się w pełnej charakteryzacji. Robiło to wrażenie, bo odtwórcy ról do złudzenia przypominali swe pierwowzory. Podobnie jest w przypadku opublikowanego zwiastuna.

Wypada więc szykować się na potężną dawkę pikantnej rozrywki, którą zgodnie z zapowiedzią widzowie otrzymają już za kilka miesięcy. "Pam & Tommy" ma zadebiutować 2 lutego 2022 roku na platformie Hulu. Na razie nie wiadomo, czy kiedy i gdzie serial będzie dostępny w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA