REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Rekord w "Jeden z dziesięciu". Uczestnik z rozpędu odpowiedział na wszystkie pytania

"Jeden z dziesięciu" to jeden z najstarszych i najpopularniejszych polskich teleturniejów, gdzie uczestnicy mogą pochwalić się niezwykle szeroką wiedzą. Tym razem w najnowszym odcinku bohaterem został Artur Baranowski, który dał popis wiedzy, odpowiadając poprawnie na wszystkie pytania i ustanawiając przy tym rekord "Jeden z dziesięciu". Uczestnicy i prowadzący Tadeusz Sznuk nir kryli zdziwienia, ale i podziwu.

23.11.2023
8:29
Artur Baranowski Jeden z dziesięciu
REKLAMA

"Jeden z dziesięciu" to format, który na antenie Telewizji Polskiej gości od 1994 roku. Teleturniej uchodzi za program, w którym uczestnicy mogą pochwalić szeroką wiedzą na wiele tematów. W najnowszym odcinku popis wiedzy w programie TVP dał Artur Baranowski, uczestnik, który w finałowej rozgrywce spektakularnie pokonał swoich przeciwników, odpowiadając na wszystkie pytania. We wszystkich etapach uczestnik odpowiadał na pytania z takich dziedzin, jak m.in. sport, geografia, biologia, chemia, archeologia oraz muzyka.

REKLAMA

Rekord w "Jeden z dziesięciu". Uczestnik odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania.

Więcej o programach TVP przeczytasz na Spider's Web:

Mam wrażenie, że pańscy konkurenci się nudzą, ale proszę - wypalił Tadeusz Sznuk, gdy do końca zostały tylko 23 pytania. Baranowski po tym, gdy wyprzedził swoich rywali, udzielając dobrych odpowiedzi na pierwsze trzy pytania, każde pozostałe z 37 pytań, brał do siebie, nie dopuszczając do głosu pozostałych uczestników teleturnieju. Odpowiedział na każde z zadanych pytań, łącznie zdobywając 803 punkty

Artur Baranowski z wykształcenia jest ekonomistą. Przedstawiając się widzom, powiedział: Jestem ekonomistą, interesuję się grami logicznymi i jazdą na rowerze. Wynik Artura Baranowskiego jest historycznym rekordem, gdzie zdeklasował rekordzistę "Jeden z dziesięciu", Tomasza Orzechowskiego, który w 2021 roku zdobył 533 punkty, odpowiadając błędnie zaledwie na jedno pytanie.

Artur Baranowski Jeden z dziesięciu
REKLAMA

Ogrom gratulacji dla Artura Baranowskiego na Facebooku programu

Na trzecim miejscu w historii wysokich wyników uplasowała się Barbara Wilmanowicz, zdobywając 532 punkty. Na fan page programu na Facebooku nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy w stronę zwycięzcy i rekordzisty. Niesamowite, gratuluję ogromnej wiedzy; Nie da się zdobyć większego wyniku, gratulacje dla zwycięzcy, mega mocny zawodnik; Niesamowity finał, gratulacje dla zwycięzcy - czytamy jedne z licznych komentarzy w sieci. Po takim wyniku uczestnika rywale Artura Baranowskiego niemal zaniemówili. Sam prowadzący, Tadeusz Sznuk, wydobył z siebie zaledwie dwa słowa: Rekord, gratulacje powiedział.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA